سریال خاتون
فناوری

راهکاری برای پرداخت عوارض آزادراه به صورت آنلاین

پرداخت عوارض آزادراه‌ها به صورت الکترونیک مزایای زیادی دارد. نخستین و مهم‌ترین مزیت آن، کم شدن بار ترافیک ورودی آزادراه‌ها است. با پرداخت عوارض به صورت الکترونیک دیگر نیازی نیست که پشت صف‌های طولانی پرداخت عوارض معطل بمانید و وقت‌تان تلف شود.

از طرفی در روش پرداخت سنتی، امکان جابه‌جای میکروب‌ها و آلودگی‌ها هم وجود دارد. مخصوصاً حالا که خطر ویروس کرونا و بیماری‌های واگیردار، بیشتر از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

اما بسیاری از رانندگان، از این طرح ناراضی هستند. آنها دلیل خود را برای این نارضایتی، سخت‌تر شدن فرآیند پرداخت، مهلت کم پرداخت و در دسترس نبودن امکانات پرداخت الکترونیک در هر شرایطی می‌دانند. درصورتی که با استفاده از اپلیکیشن‌های مناسب ‌مثلا اپلیکیشن آپ، کارشان از پرداخت نقدی هم راحت‌تر خواهد بود.

راهکار اپلیکیشن آپ چیست؟

اپلیکیشن آپ، امکان استعلام و پرداخت عوارض اتوبان را فراهم ساخته است و می‌توانید تمام هزینه‌های مربوط به بزرگراه‌ها و آزادراهای تحت پوشش را به صورت الکترونیکی و بدون توقف پرداخت کنید. تنها کافی است یکبار شماره پلاک و مشخصات خودروی خود را ثبت کنید و از مزایای پرداخت آنلاین عوارض بزرگراه‌ها بهره‌مند شوید.

 همچنین با فعال نگه داشتن گزینه پرداخت خودکار و شارژ کیف پول آپ، به محض اینکه مبلغ عوارضی استعلام و مشخص شود، آن مبلغ به صورت خودکار از کیف پول شما  کسر و جزییات مربوطه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

پرداخت امن و مطمئن و ذخیره سوابق پرداختی از دیگر مزیت‌های اپلیکیشن آپ در ارائه خدمات پرداخت عوارض اتوبان است.

اپلیکیشن آپ با ارایه بهترین و آسان‌ترین روش‌های پرداخت از طریق تلفن همراه، خیال شما را از بابت پرداخت عوارض بزرگراه‌ها راحت می‌کند، کافیست این اپلیکیشن را از بازار، گوگل‌پلی و یا سایت‌ آسان پرداخت دانلود کنید و با ثبت نام در آن، از خدمات متفاوت و متنوع پرداخت الکترونیک بهره‌مند شوید.

2121

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا