سریال خاتون
فناوری

عرضه کلکسیونی از فیلم‌ها و سریال‌های محبوب به صورت رایگان توسط نتفلیکس

عرضه کلکسیونی از فیلم‌ها و سریال‌های محبوب به صورت رایگان توسط نتفلیکس

نت فلیکس به‌منظور حفظ بازار رقابتی فعلی تصمیم گرفته است که برخی از فیلم‌ها و سریال‌های محبوب خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بدهد.
 
به گزارش ایتنا و به نقل از  engadget، کمپانی نت فلیکس در طی یک سال گذشته با رقبای تازه‌وارد قدری نظیر دیزنی پلاس روبرو شده است و به همین دلیل سعی دارد تا برای برنده شدن در این بازار برخی از محتوای خود را به صورت رایگان در اختیار تماشاگران خود قرار بدهد.
 
کاربران از امروز می‌توانند بدون ورود به‌حساب کاربری خود در نت فلیکس به صفحه watch free مراجعه کرد و بسیاری از فیلم‌های محبوب این کمپانی پخش آنلاین را به صورت رایگان تماشا کنند. درگذشته نت فلیکس برخی از فیلم‌ها و نمایش‌های خود را در حالت پیش‌نمایش به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده بود.
 
 
 
علاوه بر این نت فلیکس اخیرا برخی از فیلم‌های آموزشی خود را نیز برای دانش آموزان به صورت رایگان روی کانال یوتیوب خود قرار داده بود. بااین‌حال این اقدام جدید نت فلیکس بزرگ‌ترین محتوای عرضه شده درون برنامه این شبکه محبوب جهانی است که تاکنون تجربه شده است.
 
لازم به ذکر است که تنها قسمت اول این سریال‌ها به صورت رایگان در دسترس است و برای ادامه تماشای این محتوا باید حتما اشتراک تهیه کنید. بااین‌حال هنوز هم در این بخش محتوای با ارزش بسیار زیادی را پیدا خواهید کرد که به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
 
کاربران تنها می‌توانند از طریق یک مرورگر، یک کامپیوتر یا یک همراه هوشمند اندروید به این بخش دسترسی داشته باشند. محتوای رایگان یاد شده از طریق نرم‌افزارهای موبایل نت فلیکس در دسترس نیست و همچنین از طریق مرورگرهای آیفون نیز نمی‌توان به آن‌ها دسترسی داشت.
 
منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا