سریال خاتون
فناوری

مادیران نماینده واردات گوشی های ال جی در ایران

شرکت صنایع الکترونیک مادیران با تمرکز بر محصولات الکترونیکی تحت گروه بزرگ مادیران شروع به فعالیت کرده است و محصولات این شرکت شامل انواع تلویزیون با برندهای ایکس ویژن و تی سی ال و مانیتور های ال جی و ایکس ویژن می شود. این شرکت جهت توسعه سبد محصولات الکترونیکی و ارائه خدمات بیشتر به مصرف کنندگان ایرانی اقدام به واردات و گارانتی گوشی های موبایل با برند LG کرده است.  

امیرحسین مرتضائیان مدیر عامل شرکت صنایع الکترونیک مادیران، در خصوص این همکاری گفت: ما در شرکت صنایع الکترونیک بر تولید و توسعه محصولات الکترونیکی گروه مادیران تمرکز میکنیم و در حالی که همواره در تلاش برای ارتقا و پیشرفت در تولید تلویزیون هستیم، گسترش تنوع محصولات را نیز در دستور کار قرار داده ایم. همکاری جدید ما برای فروش و خدمات پس از فروش گوشی های موبایل  LG، گامی مهم در این راستا به شمار می آید و تلاش می‌کنیم در آینده با رفع موانع، این محصول را در ایران تولید کنیم.  

در سال های اخیر و  با خروج رسمی شرکت های خارجی از ایران و محدودیت های وضع شده جهت مبارزه با قاچاق گوشی، خرید این محصول با گارانتی معتبر و رجیستری آن،   به عنوان دغدغه ای برای مصرف کنندگان ایرانی به شمار می رود، مادیران با عرضه گوشی های موبایل ال جی به صورت قانونی و با ارائه گارانتی معتبر و خوشنام در بازار ایران، سعی در رفع نیاز مشتریان در بازار این محصول را دارد. شرکت ال جی پس از همکاری موفق قبلی خود  با مادیران جهت تولید، عرضه و گارانتی گروه محصولات مانیتور، اکنون از شروع این همکاری ابراز خوشحالی کرده و پیش بینی می‌کند که موبایل نیز همانند سایر محصولات این شرکت بتواند با همکاری مادیران در بازار ایران موفق ظاهر شود.

پیرو توافق انجام شده، به روز ترین گوشی های موبایل محصول سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ شرکت ال جی همزمان با سایر کشورهای دنیا، با گارانتی مادیران، درایران عرضه می شود.

۲۱۲۱

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا