سریال خاتون
فناوری

جشنواره فروش ماهان‌نت؛ اینترنت پرسرعت توخونه خوبه‌!

جشنواره فروش ماهان‌نت؛ اینترنت پرسرعت توخونه خوبه‌!

—————- رپرتاژ آگهی —————–

در روزهایی که شیوع ویروس کرونا به موضوع مهمی در کشورمان تبدیل شده، و باتوجه به درخواست وزارت بهداشت و ستاد کرونا از مردم برای در خانه ماندن، و همینطور با افزایش نرخ دورکاری، دسترسی به اینترنت پرسرعت به امری ضروری در انجام فعالیت‌های روزمره تبدیل شده است. ماهان ‌نت بر آن است در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود دسترسی به اینترنت پرسرعت را برای مردم با بیشترین کیفیت و کم‌ترین دغدغه فراهم نماید.

 

جشنواره اینترنت پرسرعت ماهان نت
به همین جهت ماهان نت طی جشنواره اینترنت پرسرعت تو خونه خوبه با هدف دعوت از مردم برای در خانه ماندن، کمپینی ایجاد کرده که طی آن سرویس‌‌های اینترنت پرسرعت ADSL2+ و اینترنت نسل چهارم ثابت یا TD-LTE را با تخفیف و شرایط ویژه‌ای عرضه می‌کند. برخی از این بسته ‌ها در جدول زیر قابل ملاحظه هستند:

 

زمان جشنواره: از سی‌ام مهرماه ماه تا پانزده آبان ماه 1399

 

درباره اینترنت پرسرعت ماهان ‌نت
اینترنت پرسرعت ماهان ‌نت به افرادی که برای صرف اوقات فراغت مانند تماشای فیلم آنلاین، جستجو در شبکه‌های اجتماعی و … از اینترنت استفاده می‌کنند، یا به افرادی که برای انجام امور و کارهای اداری خود به اینترنت نیاز دارند توصیه می‌شود. همینطور افرادی که برای بازی‌های آنلاین به پینگ تایم پایین احتیاج دارند، می‌توانند با استفاده از سرویس گیمینگ اینترنت پرسرعت ماهان ‌نت به پینگ تایم مناسب دسترسی پیدا کنند.

 

نحوه دریافت اینترنت ماهان ‌نت
برای اطلاع از بسته‌های موجود در جشنواره توخونه خوبه ماهان نت و مشاهده تعرفه آن ‌ها، می توانید به فروشگاه ماهان ‌نت یا صفحه اینستاگرام ماهان ‌نت به آدرس Instagram.com/Mahannet.ir مراجعه نمایید.

متقاضیان اینترنت پرسرعت ماهان ‌نت در هر نقطه از ایران و در هر زمانی، می‌توانند بسته اینترنتی مورد نظر خود را از طریق فروشگاه ماهان ‌نت تهیه کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 1514 یا 02187277 تماس بگیرید. همکاران ما برای پاسخگویی به سوالات شما به صورت بیست و چهارساعته در هفت روز هفته آماده خدمت‌رسانی هستند. 

این فرصت ویژه را از دست ندهید!

 


منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا