سریال خاتون

کارمندان شیفت شب ؛ در بازار فیلم و سریال رایگان و بدون هزینه اشتراک ببینید

ترافیک اینترنت در بازار در هر نوع اینترنتی چه ایرانسل و همراه اول وچه اینترنت خانگی  به صورت نصف قیمت (نیم‌بها) محاسبه می‌شود.

«با آغاز شب و تاریک شدن هوا، درست همان زمانی که بسیاری از شما در حال تعطیل کردن کار و برگشت به خانه هستید، من در حال آماده‌شدن و رفتن به محل کارم هستم. یک زندگی معکوس، شب بیداری، تنهایی و هزار فکر و خیال که در سکوت شب توی ذهن من چرخ می‌زند. فکر و خیال را که به کناری بگذاریم، نگرانی این که نکند خوابم ببرد یا متوجه آژیر نشوم یا صدای زنگ را نشنوم و… هم موج جدیدی از فشار و استرس را به سمت من روانه می‌کند. درست حدس زدید، من کارمند شیفت شب هستم.»

نوشته بالا می‌تواند از زبان یک آتش‌نشان، پرستار یا نگهبانی باشد که باید در ساعاتی که بقیه خواب هستند، سرکار خود حاضر شود. شیفت شبی‌ها زندگی متفاوتی را تجربه می‌کنند و درست به دلیل همین تفاوت‌ها ممکن است استرس‌های بیشتری را نسبت به دیگران متحمل شوند. البته همیشه راهکارهایی برای کاهش استرس و سرگرم‌شدن وجود داشته و دارد.

سرگرم‌شدن با تماشای فیلم و سریال بهترین پیشنهادی است که می‌توان به کارمندان شیفت شب ارائه داد. این کارمندان به خاطر خستگی ناشی از بیداری طولانی‌مدت، تنهایی و دوری از خانواده معمولا فشار و استرس زیادی را تحمل می‌کنند. براساس تحقیقات پزشکی موجود، این فشار و استرس در نهایت به مشکلات روحی و جسمی منجر می‌شود.

تماشای فیلم و سریال روش موثری برای کاهش استرس و فشار کاری این دسته کارمندان و کارکنان در ردیف‌های شغلی چون آتش‌نشانی، پزشکی، پرستاری، نگهبانی و… است. به‌ویژه وقتی که ابزار تماشای فیلم و سریال هم گوشی موبایل‌شان باشد.

کارمندان شیفت شب ؛ در بازار فیلم و سریال رایگان و بدون هزینه اشتراک ببینید

از کجا فیلم و سریال رایگان ببینیم؟

بنابر تصویر بالا بخش ویدیوی بازار با داشتن چند مزیت عمده، گزینه مناسبی برای کارمندانی است که در شیفت‌های شب مشغول به کار هستند. ترافیک اینترنت نیم‌بها و دسته‌بندی دقیق ژانرهای سینمایی و سریالی، مجموعه‌ای متفاوت را ایجاد کرده است که استرس کاری شب‌کارها را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و آنها را سرگرم می‌کند. پس در بازار نگهبانان، آتش‌نشان‌ها و پرستاران می‌توانند فیلم‌ها و سریال‌های روز ایران و جهان را بدون نگرانی بابت هزینه اینترنت تماشا کنند. فرقی هم نمی‌کند که کاربر ایرانسل باشند یا همراه اول؛ در هر دو حالت، هزینه ترافیک اینترنت آنها نیم‌بها محاسبه می‌شود. این مزیت تنها در پلتفرم بازار برای کاربران فراهم شده است. در حالی که در سایر پلتفرم‌ها کاربران باید هزینه اینترنت تمام‌بها را بپردازند.

۲۱۲۱

منبع خبر: خبر آنلاین

دکمه بازگشت به بالا