سریال خاتون

عرضه نسخه جدید و ویژه دستـیار هوشمند هواوی

عرضه نسخه جدید و ویژه دستـیار هوشمند هواوی

به تازگی نسخه جدیدی از دستیار هوشمند هواوی با ظاهری مدرن‌تر و البته کارایی بهتر برای کاربران تلفن‌های برند هواوی و آنر عرضه شده است.

 

به گزارش ایتنا به نقل از وب سایت huawei، دستیار هوشمند هواوی نیز مانند بسیاری از دستیار هوشمند ابزار بسیار کارآمدی در فرایند تعامل با تلفن‌های همراه امروزی است که اطلاعات مفیدی از قبیل خوراک‌های خبری به صورت یکجا در آن عرضه می‌شوند.

بدین ترتیب کاربران تلفن‌های های هواوی و انر می‌توانند این دستیار هوشمند را برای تلفن خود دانلود کرده و نصب کنند.

 

از جمله قابلیت‌های اصلی این دستیار هوشمند می‌توان به امکان جست‌وجوی محتوا به صورت محلی و جهانی، دسترسی سریع به میانبرهای شخصی سازی شده توسط کاربر، نمایش تمامی راهنماها و یادآورها از طریق کارت‌های هوشمند و در نهایت خبرخوان قابل شخصی سازی اشاره کرد.

 

شایان ذکر است دو روز پیش هواوی نسخه جدیدی از دستیار هوشمند را به بازار عرضه کرد و تغییرات زیادی را در این سیستم اعمال کرد.

یکی از این تغییرات مربوط به ظاهر این دستیار است که در نظر اول توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. اکنون تغییر چیدمان کارت‌ها موجب شده است تا فضای بیشتری برای نمایش اطلاعات در اختیار این سیستم قرار بگیرد. همچنین رابط کاربری به دو بخش Moments و Feed تقسیم شده است که با اسکرول کردن در هر بخش به ترتیب می‌توانید شاهد کارت‌های پیکربندی شده یا اخبار جدید باشید.

دستیار هوشمند هواوی


 

 

تنظیم دستیار هوشمند هواوی
برای پیکربندی رابط کاربری دستیار هواوی می‌بایست دکمه More موجود در قسمت بالا و سمت راست را فشار دهید و از آنجا دستیار هواوی خود را تنظیم کنید. شخصی سازی دستیار هوشمند در این نسخه بسیار آسان شده است و شما گزینه‌های بیشتری را برای انتخاب نمایش دادن در فید اصلی در اختیار دارید. شما همچنین می‌توانید با نگه داشتن دست و کشیدن آن به فضاهای خالی بخش شخصی سازی، کارت‌های مورد علاقه تان را به صفحه اصلی بیاورید.

 

شما علاوه بر سرویس‌های فهرست شده در این بخش می‌توانید با ضربه زدن روی علامت + در قسمت بالا و سمت راست فید اصلی، بخش‌های جدیدی را به این قسمت اضافه کنید. با ضربه زدن روی Add سرویس‌های جدیدی به نرم افزار محلی شما افزوده می‌شود که از طریق بخش Drag&Drop می‌توانید آن‌ها را وارد صفحه اصلی کنید.

 

با بازگشت به صفحه اصلی دستیار کارت‌های زیادی را مشاهده می‌کنیم که می‌توانیم آنها را اصلاح یا حذف کنیم. نگه داشتن انگشت بر روی یکی از کارتها یک منوی کشویی کوچک برای شما باز می‌کند که از آنجا می‌توانید یکی از موارد کشف، درباره، مدیریت کارت یا حذف را انتخاب کنید.

   – بخش “کشف” شما را به صفحه‌ای می‌رساند که از آنجا می‌توانید سرویس‌های جدیدی را به فید خود اضافه کنید.

   – بخش “درباره” شما را به صفحه آن کارت خاص هدایت می‌کند و در آنجا می‌توانید تمام اطلاعات مربوط به آن کارت را پیدا کنید، همچنین برخی از تصاویر صفحه جزئیات نحوه استفاده از آن را نشان می‌دهد.

   – “مدیریت کارت” بخشی را برای شما باز می‌کند که می‌توانید بین مدلهای مختلف آن کارت یکی را انتخاب کنید.

   – با ضربه زدن روی “حذف”، کارت به راحتی از روی صفحه پاک می‌شود.

 

با ضربه زدن روی عکس پروفایل خود می‌توانید به بخش تنظیمات وارد شوید. از اینجا می‌توانید گزینه‌های مختلف دستیار خود از قبیل Greetings، AI Search، Discover و Settings را مانند قبل پیکربندی کنید.

 

منبع: خبرگزاری ایتنا

دکمه بازگشت به بالا