سریال خاتون
فوتبال جهان

آخرین تلاش PSG برای حفظ امباپه هم به بن‌بست خورد

به گزارش امین گیمز، فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن آخرین تلاشش برای حفظ کیلیان امباپه را هم انجام داده است و با نشان دادن انعطافی بی‌سابقه در مذاکرات پیشین خود با بازیکنانش، به ستاره فرانسوی گفته حاضر است به او تضمین بدهد که فصل آینده می‌تواند از پارک دو پرنس برود و در عوض او تنها قراردادش را تمدید کند.

تیم شهر پاریس در مورد آینده امباپه در بد مخمصه‌ای قرار دارد. قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه یا باید در تابستان امسال امباپه را بفروشد یا اینکه فصل آینده با او به‌عنوان بازیکن آزاد خداحافظی خواهد کرد و نه تنها هیچ پولی از بابت انتقال وی به تیم بعدی‌اش به دست نمی‌آورد بلکه باید 40 میلیون یورو هم به‌عنوان پاداش وفاداری به این بازیکن بدهد.

 

شکی نیست که رئال مادرید تنها مشتری حال حاضر امباپه است، اما این باشگاه و رئیس‌اش فلورنتینو پرس، سیاست فشار حداکثری بر مالکان قطری PSG را در پیش گرفته‌اند تا آنها را مجبور کنند که در نهایت به همان رقمی که مادرید‌ی‌ها می‌‌خواهند راضی به فروش بازیکن شوند.

پاریسی‌‌ها هم با اطلاع از این موضوع، سعی دارند به هر نحو ممکن جلوی ضرر را بگیرند. آخرین امید آنها هم این بود که با تضمین دادن به امباپه در مورد جدایی‌اش در فصل آینده با گنجاندن بندی در قرارداد جدید، از او بخواهند که قراردادش را تمدید کند تا حداقل به‌عنوان بازیکن آزاد از آنها جدا نشود، اما ظاهراً امباپه این پیشنهاد ناصر الخلیفی را هم مانند پیشنهادهای قبلی‌اش رد کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا