سریال خاتون
فوتبال جهان

آخرین مهلت چلسی به یوونتوس برای خرید لوکاکو

به گزارش امین گیمز، با وجود اظهارات اخیر روملو لوکاکو مبنی بر اینکه قرار نیست با یوونتوس قرارداد ببندد، گویا هنوز احتمال رفتن وی به تورین وجود دارد، چرا که باشگاه چلسی برای بانوی پیر مهلتی تعیین کرده است که باید تا پایان آن برای خرید این بازیکن اقدام کند.

لوکاکو که فصل گذشته به صورت قرضی برای اینتر بازی می‌کرد و حتی در پایان فصل هم آماده شده بود قراردادش را با این تیم قطعی کند، ناگهان از ادامه مذاکره با نراتزوری انصراف داد و خبر مذاکره‌اش با یوونتوس منتشر شد. این خبر آشوبی در میان هواداران دو تیم به پا کرد به خصوص هواداران اینتر که مهاجم بلژیکی را طرد کردند. او اما در یک کلیپ ویدئویی که اخیراً منتشر شده است به یکی از هواداران اینتر می‌گوید فکر نمی‌کند که با یوونتوس قرارداد ببندد؛ ادعایی که طبق گزارش نشریه کوریره دلواسپورت تنها برای فرونشاندن آتش خشم هواداران نراتزوری بوده است، چرا که مهاجم تیم ملی بلژیک تنها و تنها به رفتن به یوونتوس فکر می‌کند.

 

در این میان نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا هم نوشته است که چلسی قرار نیست تا آخرین روز بازار نقل‌وانتقالات برای پاسخ یوونتوس صبر کند و به این باشگاه تا روز یکشنبه هفته آینده مهلت داده است تا لوکاکو را بخرد، وگرنه او با تیمی دیگر وارد مذاکره خواهد شد.

یووه برای خرید لوکاکو باید 40 میلیون یورو به چلسی بپردازد که ظاهراً این رقم را تنها در صورت فروختن دوشان ولاهوویچ خواهد پرداخت، مهاجمی که روی او 80 میلیون یورو قیمت گذاشته شده و هیچ تیمی هم تا الان برای خریدش پیشنهاد رسمی نداده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا