سریال خاتون
فوتبال جهان

آرسنال با پیشنهاد سوم برای رایس، منچسترسیتی را کنار زد

به گزارش امین گیمز، باشگاه آرسنال که از چند هفته پیش پروژه جذب دکلان رایس از وستهام را کلید زده، پس از اینکه دو پیشنهادش برای خرید این بازیکن انگلیسی رد و منچسترسیتی وارد رقابت برای به خدمت گرفتن این هافبک ملی‌پوش شد، دست از تلاش خود برای خرید ستاره خط میانی وستهام نکشید. اکنون خبر می‌رسد که آنها پیشنهاد سوم را به این باشگاه لیگ برتری ارائه داده‌اند.

نشریه انگلیسی «اتلتیک» گزارش داد که آرسنال پس از اینکه پیشنهاد اول منچسترسیتی به ارزش 80 میلیون پوند به علاوه بند پاداش‌های 10 میلیون پوندی رد شد، پیشنهاد سوم خود را به وستهام برای جذب رایس 24 ساله ارائه کرده است. بر این اساس پیشنهاد سوم آرسنال به وستهام برای دکلان رایس 100 میلیون پوند به علاوه 5 میلیون پوند بند پاداش‌ها است.

مدیران باشگاه وستهام منتظر هستند که ببینند آیا منچسترسیتی پیشنهادی دیگری را ارائه خواهد داد یا خیر، این در حالی است که آرسنال از عملی شدن انتقال هافبک انگلیسی چکش‌ها به جمع توپچی‌های لندن در این تابستان اطمینان خاطر دارد. در آخرین مورد آرسنال، پیشنهاد 75 میلیون پوندی به همراه بند پاداش‌ 15 میلیون پوندی ارائه کرده بود.

میکل آرتتا (سرمربی آرسنال) و اِدو (مدیر ورزشی این تیم) در این بین نقش پررنگی داشته‌اند و در ماجرای خرید دکلان رایس عقب‌نشینی نکردند چون معتقد بودند رایس می‌تواند بازیکن کلیدی در پروژه بلندمدت باشگاه باشد. مدیران دو باشگاه آرسنال و وستهام درباره ساختار و نحوه پرداخت مبلغ پیشنهادی آرسنال برای جذب دکلان رایس با یکدیگر در حال مذاکره هستند.

رایس که از سال 2014 در عضویت وستهام است و سال 2017 به تیم اصلی این باشگاه ملحق شد، تاکنون در 245 بازی برای چکش‌ها به میدان رفته است. این هافبک انگلیسی که تنها یک سال از قراراد فعلی‌اش با وستهام باقی مانده، فصل اخیر به تیم تحت‌هدایت دیوید مویس برای قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا کمک کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا