سریال خاتون
فوتبال جهان

آزمون: رؤیایم قهرمانی با رُم است/ پینتو: سردار می‌تواند در ایتالیا بدرخشد

به گزارش امین گیمز، سردار آزمون که امروز (شنبه) با امضای قرارداد قرضی یک ساله با بند خرید از بایرلورکوزن به تیم فوتبال رُم ملحق شد، در اولین اظهارنظرش به سایت رسمی این باشگاه ایتالیایی گفت: توصیف احساساتی که دارم، دشوار است. من در حال ورود به یکی از معتبرترین باشگاه‌ها در صحنه بین‌المللی هستم و رؤیایم این است که بتوانم با پیراهن رُم به قهرمانی دست پیدا کنم.

وی افزود: فصل گذشته توانستم (با بایرلورکوزن) در ورزشگاه المپیکو به میدان بروم و می‌توانم بگویم که در دوران حرفه‌ای‌ام هرگز چنین هواداران پرشوری را ندیده بودم. اکنون بی‌صبرانه منتظرم تا بتوانم برای هواداران رُم و اهدافی که پیش‌ رو داریم، بجنگم.

سردار آزمون , تیم فوتبال رم ایتالیا , تیم فوتبال بایرلورکوزن آلمان ,

تیاگو پینتو مدیر ورزشی تیم فوتبال رُم هم درباره این انتقال اظهار داشت: آزمون بازیکنی است که برای مدتی طولانی او را زیر نظر داشتیم و از مهارت‌های فنی بی‌چون و چرای او تقدیر کرده‌ایم. ما مطمئن هستیم که بازیکنان ما به سردار کمک خواهند کرد تا هر چه سریع‌تر در تیم جا بیفتد. او می‌تواند اینجا در ایتالیا بدرخشد.

آزمون 28 ساله که در رُم پیراهن شماره 17 را به تن خواهد کرد، در یک و نیم فصل گذشته در 44 بازی برای این تیم آلمانی به میدان رفت و آمار 5 گل‌ زده و 5 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا