سریال خاتون
فوتبال جهان

آلگری: بعید می‌دانم بازیکن جدیدی به یوونتوس اضافه شود

به گزارش امین گیمز، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از تساوی بدون گل شب گذشته (شنبه) مردانش برابر آتالانتا در شهر چزنا درباره آخرین وضعیت بانوی پیر به خبرنگاران توضیح داد.

آلگری که در این بازی فدریکو کیه‌زا و دوشان ولاهوویچ – دو بازیکنی که شایعه جدایی‌شان شنیده می‌شد – را در ترکیب اصلی یووه قرار داده بود، در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، اظهار داشت: من از تیمی که در اختیارم قرار دارد، راضی‌ام و بعید می‌دانم که بازیکنی جدید به آن اضافه شود. فصل را با همین گروه آغاز می‌کنیم و برای تمام پست‌ها هم بازیکن داریم، البته حواس باشگاه به وضعیت بازار خواهد بود اما من نمی‌دانم که اتفاقی خواهد افتاد یا نه. به هر حال من از همین تیمی که داریم هم راضی‌ هستم.

یکی از بازیکنانی که شب گذشته به طور ویژه توجه آلگری را جلب کرد، کیه‌زا بود که به نظر می‌رسد سرانجام توانسته دوران افت پس از مصدومیتش را پشت سر بگذارد.

آلگری افزود: از همان نخستین روزهای تمرینات می‌شد تفاوت در عملکرد او را تشخیص داد. من از او و همه بازیکنانم راضی‌ام. روحیه تیم خوب است و ما باید به همین روند ادامه دهیم. من از ولاهوویچ و کیه‌زا به خاطر تلاش‌های‌شان برای کمک به مدافعان و پرس حریف قدردانی می‌کنم. آنها واقعاً منظم بازی می‌کردند. این دو بازیکن هجومی به تیم ما تعادل می‌دهند و اگر از پست خودشان فاصله بگیرند سخت می‌شود که پرس مؤثری روی بازیکن حریف داشت.

یوونتوس به سبب تخلفات مالی فصول اخیرش از حضور در رقابت‌های اروپایی فصل جاری محروم است و به این ترتیب تمام تمرکزش روی رقابت‌های داخلی خواهد بود، چیزی که آلگری و بازیکنانش به آن عادت ندارند. او در این خصوص هم عنوان کرد: من باید به وضعیت جدید عادت کنم، چون 13 سال است که تیمم را هفته‌ای دو مرتبه در هفته به زمین بازی می‌فرستم. با این حال اگر تا ماه مارس همچنان در کورس قهرمانی باشیم، خب معنایش این است که توانسته‌ایم از این فرصت استفاده کنیم وگرنه بدان معناست که ما از نرفتن به اروپا ضربه خورده‌ایم.

یوونتوس کار خود در فصل جدید سری A را با بازی خارج از خانه برابر اودینزه که یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود، آغاز خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا