سریال خاتون
فوتبال جهان

آلگری: کیه‌زا این فصل می‌‌تواند 14 تا 16 گل به ثمر برساند/ غیبت در لیگ قهرمانان شکستی بزرگ برای یووه است

به گزارش امین گیمز، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) فصل 24-2023 مسابقات سری A ایتالیا را با برتری 3 بر صفر در خانه اودینزه آغاز کردند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: ما در دو پست نیاز به تقویت تیم داریم. در نیمه دوم، ما نیاز به حرکت بیشتر و کنترل توپ داشتیم، اگرچه باید اذعان کرد که هوا بسیار گرم بود. دوم اینکه وقتی اشتباه می‌کنیم باید در نیمه خودمان بهتر دفاع کنیم.

وی همچنین در تمجید از بال ایتالیایی‌اش که در این بازی گل اول یوونتوس در دقیقه 2 به ثمر رساند، اظهار داشت: من فکر می‌کنم کیه‌زا یک مهاجم است. ممکن است من اشتباه کنم اما از دید من او یک مهاجم است. فدریکو در بازی در عرض خیلی منزوی می‌شود، بنابراین در این بازی همکاری خوبی با دوشان ولاوویچ داشت. آنها در حال پیشرفت هستند اما کیه‌زا دوباره کمی بیش از حد به سمت دروازه رفت. من فکر می‌کنم او  این فصل می‌‌تواند 14 تا 16 گل به ثمر برساند.

سرمربی یوونتوس همچنین درباره مهاجم صربستانی‌اش که گل دوم بانوی پیر را در این دیدار به ثمر رساند، خاطرنشان کرد: ولاهوویچ بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. او مدتی بود که چندان بازی نمی‌کرد. وقتی به محض اینکه توپ را پس می‌گیریم و آن را به سرعت حرکت می‌دهیم، آنجاست که دوشان می‌تواند شکوفا شود.

آلگری در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: دور ماندن از لیگ قهرمانان اروپا آن هم پس از 12 سال، یک شکست بزرگ برای این باشگاه است. با وجود پشت سر گذاشتن یک سال سخت (اشاره به فصل گذشته که به دلیل کسر امتیاز از حضور در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا بازماندند)، این تیم در سری A سوم شد (بدون کسر امتیاز) و شایسته بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود. حالا اوضاع متفاوت است و ما زمان بیشتری برای کار به صورت انفرادی با بازیکنان و همچنین روی حرکات تیمی خواهیم داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا