سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: بعد از گل آلمریا کنترل خود را از دست ندادیم/ بلینگام در فرم بسیار خوبی است

به گزارش امین گیمز، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته دوم لالیگای اسپانیا موفق شدند در خانه آلمریا با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسند و دومین برد متوالی خود در این رقابت‌ها را کسب کردند، پس از این دیدار در تمجید از هافبک انگلیسی‌اش که به مانند بازی قبلی در این دیدار هم موفق به گلزنی (دو گل در این دیدار و یک گل در بازی قبلی) شد، گفت: بلینگام به لطف بلوغ و شخصیتش و همچنین این واقعیت که در سه سال گذشته در بوندس‌لیگای آلمان بازی کرده، خیلی خوب جا افتاده است. اینها عناصری هستند که واقعاً به او کمک کرده‌اند تا به خوبی با لالیگا و سبک بازی ما سازگار شود. جود در فرم بسیار خوبی است.

وی همچنین در ارزیابی بازی اظهار داشت: آلمریا با اولین ضدحمله خود ما را به دام انداخت که حرکت‌شان بسیار عالی بود. ما می‌توانستیم بهتر با آن موقعیت کنار بیاییم، اما گاهی اوقات باید به کیفیت بازی آنها در بالاترین سطح احترام گذاشت. این یک حرکت فوق‌العاده از جانب آلمریا بود و از آن هم به گل رسیدند. با این حال ما کنترل خود را از دست ندادیم و به تدریج در جریان بازی قرار گرفتیم. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و خیلی خوب حرکت کردیم. ما تنوع زیادی در بازی‌مان داریم و این به ما کمک می‌کند تا موقعیت‌هایی ایجاد کنیم.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره دو دروازه‌بان خود خاطرنشان کرد: لونین خیلی خوب بازی کرد، درست به مانند بازی با اتلتیک بیلبائو. ما به لونین اعتماد داریم، همانطور که به کپا اعتماد داریم. کپا دیر یا زود بازی خواهد کرد و ممکن است در بازی بعدی از او استفاده کنیم.

 انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا