سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: به خاطر راموس روی نیمکت رئال مادرید هستم

به گزارش امین گیمیز، کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (شنبه) در از سرگیری رقابت‌های لالیگای اسپانیا و در چارچوب هفته دهم این رقابت‌ها باید در خانه سویا به میدان بروند؛ با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: بازیکنان در وضعیت خوبی هستند و بازیکنانی اهل آمریکای جنوبی‌مان هم در بازگشت از تیم‌های ملی خود به خوبی ریکاوری کرده‌اند. دنی سبایوس دچار مشکلی شده و در بازی فردا ما را همراهی نخواهد کرد. آردا گولر هم در وضعیت خوبی است اما هنوز نیاز به زمان دارد. او تا 10 روز دیگر به شرایط بازی خواهد رسید.

وی همچنین درباره رویارویی با شاگرد پیشین خود که 16 سال در رئال مادرید عضویت داشت و تابستان اخیر پس از 18 سال به سویا بازگشت، اظهار داشت: خوشحالم که دوباره راموس را می‌بینم. اگر من اینجا روی نیمکت رئال مادرید هستم به خاطر او و گلی است که در فینال لیسبون (فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 14-2013 که رئال با گل دقیقه 3+90 راموس به بازی بازگشت و در نهایت در وقت‌های اضافه به برتری 4 بر یک مقابل اتلتیکومادرید رسید و فاتح دسیما شد) به ثمر رساند. سرخیو جایگاه خاصی نزد من دارد و همه ما عاشق او هستیم. اگر راموس فردا گلزنی کند که امیدوارم موفق به انجام این کار نشود، می‌تواند شادی گل یا هر کاری که دوست دارد، کند.

سرمربی رئال مادرید همچنین درباره بازی فردا شب نیز خاطرنشان کرد: بازی با سویا دشوار خواهد بود. آنها تیم باکفیتی  هستند و سرمربی جدیدی (خوسه لوئیس مندیلیبار) را روی نیمکت خود دارند. امیدوارم بازیکنان ما آن کارهای خوبی که پیش از بازی‌های ملی اخیر با هم کار کرده بودیم را فراموش نکرده باشند.

وی همچنین درباره احتمال تمدید شدن قراردادش با رئال مادرید و شایعات در مورد احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال برزیل گفت: من از بودن در رئال مادرید خوشحالم. خیلی خوشحالم که اینجا هستم. در مورد آینده حرفه‌ای اما نمی‌خواهم صحبتی کنم. برزیل؟ همه اینها شایعه است و به زودی همه چیز مشخص خواهد شد.  

تیم‌های سویا و رئال مادرید از ساعت 20 فردا شب (شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه رامون سانچس پیسخوان به مصاف هم خواهند رفت. شاگردان آنچلوتی در حال حاضر با 24 امتیاز صدرنشین لالیگا هستند، این در حالی است که قهرمان لیگ اروپا با 8 امتیاز در رده چهاردهم ایستاده و فصل جدید را خوب شروع نکرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا