سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: به سبک بازی بدون مهاجم نوک ادامه می‌دهیم/ مقابل بارسلونا اتفاق نادری افتاد

به گزارش امین گیمز، کارلو آنچلوتی که تیم تحت‌هدایتش بامداد امروز (یکشنبه – به وقت تهران) در ال‌‌کلاسیکوی دوستانه در  تور پیش‌فصل آمریکا با نتیجه 3 بر صفر مغلوب بارسلونا شد، پس از این دیدار گفت: ما عالی بازی کردیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم. ما در نیمه اول در ضربات شروع مجدد خوب نبودیم. شکست همیشه لطمه می‌زند اما ما کارهای خوبی را که انجام دادیم را حفظ خواهیم کرد.ما در این بازی پنج بار تیر دروازه بارسلونا را به لرزه در آوردیم که این اتفاق خیلی نادر است. ما موقعیت‌های زیادی در این بازی از دست دادیم. به نظر می‌رسید که در خط دفاعی بارسلونا یک دیوار وجود دارد. ما بدون مهاجم نوک موقعیت‌های زیادی خلق می‌کنیم و با همین روش به کارمان ادامه خواهیم داد.  

سرمربی بارسلونا در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره قرار ندادن تونی کروس و لوکا مودریچ در ترکیب اصلی تیمش در این بازی و استفاده از آنها در نیمه دوم اظهار داشت: می‌دانم که کروس و مودریچ چه کارهایی می‌توانند برای تیم انجام دهند. ایده ما در این بازی این بود که به بازیکنان جوان‌تر خود تجربه بازی در چنین دیداری را بدهیم. باید ببینیم که بازیکنان‌ جوان‌مان چطور می‌توانند خود را با شرایط تیم وفق دهند. بازیکنانی هم که مقابل بارسا بازی نکردند، در بازی بعدی بیشتر فرصت بازی خواهند داشت.

کارلتو تصریح کرد: رودریگو، وینیسیوس جونیور و کاماوینگا به تدریج نقش مهمتری در تیم خواهند داشت. وینیسیوس در حال سازگاری خود با بازی در داخل محوطه جریمه حریف و پست مرکزی‌تر است. او در این بازی خطرناک بود و در کنار از دست دادن یک پنالتی، دو بار هم توپش به تیر دروازه بارسلونا خورد. بدون شک وینیسیوس تأثیر مثبتی روی تیم می‌گذارد. این تیم با این جوانان آینده خیلی خوبی دارد.

وی در پایان درباره وضعیت دو بازیکن تیمش گفت: آردا گولر از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده و امیدوارم بتوانیم او را در مادرید درمان و ریکاوری کنیم. مندی هم مشکلی از ناحیه همسترینگ دارد. او تا به این لحظه وضعیتش خوب به نظر می‌رسد و امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد.

رئال مادرید حالا باید خود را برای مصاف با یوونتوس در ادامه بازی‌های دوستانه تور پیش‌فصل آمریکا آماده کند، دیداری که ساعت 3 بامداد روز پنجشنبه (به وقت تهران) در شهر اورلاندو واقع در ایالت فلوریدا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/  

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا