سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: رودریگو به بهترین سطح بازی خود بازگشته است/ بر بازی کنترل داشتیم

به گزارش امین گیمز، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا میهمان‌شان گرانادا را با نتیجه 2 بر صفر شکست دادند و صدر جدول رده‌بندی را از جیرونا پس گرفتند، پس از این بازی در تمجید از بال برزیلی‌اش که در این بازی گل دوم کهکشانی‌ها را به ثمر رساند، گفت: رودریگو خوب است، او به بهترین سطح بازی خود بازگشته است. رودریگو گل‌های زیادی می‌زند و در این بازی ثابت کرد که فقط در سمت چپ گل نمی‌زند، او در وسط و سمت راست هم گل می‌زند. در نیمه دوم او را بیشتر در سمت راست قرار دادم، چون فکر می‌کردم ممکن است فضای بیشتری داشته باشد و او این کار را کرد. رودریگو روی یک حرکت تیمی عالی با همکاری خوسلو، بلینگام و براهیم گلزنی کرد و حرکت آنها در صحنه گل خوب بود.

وی تصریح کرد: من با هیچ بازیکنی روی گل‌ها شرط‌بندی نمی‌کنم. بازیکنان باید با هم کار کنند و مهم نیست که چه کسی گل می‌زند. تیم خوب کار می‌کند و چیزی که بیشتر از همه در مورد این تیم دوست دارم این است که یک تلاش جمعی برای کار کردن با هم، تلاش برای بسته نگه داشتن دروازه و حمله به صورت تیمی وجود دارد.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره عملکرد تیم خود در دیدار شنبه شب اظهار داشت: بازی خوب و کنترل شده بود. تیم متمرکز بود و ما از بروز خطر روی دروازه‌مان جلوگیری کردیم. ما هوشیار بودیم تا از ضدحملات گرانادا جلوگیری کنیم و کنترل توپ را در اختیار داشتیم.

آنچلوتی همچنین درباره وضعیت مدافع اسپانیایی‌اش که به خاطر مصدومیت در آغاز نیمه دوم جای خود را به لوکاس واسکز داد، خاطر نشان کرد: کارواخال دچار خستگی عضلانی شده است و یکشنبه خواهیم دید که وضعیت او چگونه است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا