سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: فردا لونین درون دروازه خواهد ایستاد/ وینیسیوس بهترین بازیکن حال حاضر جهان است

به گزارش امین گیمز، کارلو آنچلوتی که شاگردانش فردا شب (شنبه) در هفته دوم لالیگای اسپانیا باید در خانه آلمریا به میدان بروند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: برای بازی فردا، لونین در درون دروازه خواهد ایستاد اما پس از آن خواهیم دید که چه کسی در ترکیب اصلی خواهد بود. در حال حاضر کپا به خوبی خود را با تیم وفق می‌دهد. سطح فنی کپا خیلی بالاست و لونین هم تجربه زیادی ندارد، برای همین در مورد دروازه‌بان‌ها از سیستم چرخشی استفاده نخواهیم کرد.

وی همچنین درباره احتمال جذب یک مدافع میانی جدید در پی مصدومیت اِدر میلیتائو که به خاطر پارگی رباط صلیبی فصل به نوعی برایش تمام شد، اظهار داشت: خیر، ما ترکیب خوبی داریم. ما رودیگر، ناچو، آلبا و مارول را در ترکیب‌مان داریم. ما همچنین از بازیکنان آکادمی‌مان هم در طول فصل استفاده خواهیم کرد و قصدی برای خرید مدافعی جدید نداریم.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید همچنین درباره قرار نگرفتن نام بال برزیلی‌اش در جمع 10 فوتبالیست برتر اروپا در سال گذشته، خاطرنشان کرد: وینیسیوس از دید من در حال حاضر بهترین بازیکن جهان است. همه ما چنین نظری داریم. وینیسیوس هم این را می‌داند و این را در طول فصل نشان خواهد داد. این موضوع نه برای او و نه برای من اهمیتی ندارد اما این واقعاً عجیب است که نام وینیسیوس در لیست برترین‌ها فوتبالیست‌های اروپا نیست.

کارلتو در خصوص وضعیت هافبک فرانسوی‌اش که گفته می‌شود به دلیل آسیب‌دیدگی ممکن است بازی فردا را از دست بدهد، گفت: کاماوینگا از ناحیه پا دردی داشت، به همین خاطر امروز تمرین نکرد اما ما فردا وضعیت او را پیش از بازی ارزیابی خواهیم کرد. با این حال او در ترکیب خواهد بود و اگر احساس خوبی داشته باشد، فردا بازی خواهد کرد.

آنچلوتی که در یک هفته اخیر تیبو کورتوا و ادر میلیتائو را به دلیل آسیب‌دیدگی جدی از ناحیه زانو (پارگی رباط صلیبی) از دست داد و احتمالاً تا پایان فصل هم آنها را در اختیار نخواهد داشت، در این خصوص اظهار داشت: ارائه توضیحات در این خصوص خیلی دشوار است. باید خیلی چیزها را ارزیابی کنیم و ما در حال انجامش هستیم. مصدومیت میلیتائو و البته مصدومیت کورتوا خیلی عجیب بود و ما واقعاً در این مورد بدشانس بودیم.

سرمربی رئال مادرید درباره شایعه علاقه‌مندی باشگاه رئال مادرید به جذب مهاجم جوان بارسلونا اظهار داشت: آنسو فاتی بازیکن بسیار بااستعدادی است. او آینده فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

وی همچنین در خصوص نصب دوربین در رختکن تیم هم تأکید کرد: رختکن برای من جای مقدسی است. روشن بودن دوربین‌ها در حین بازی کاملاً مزخرف و بی‌معنی است.

تیم‌های آلمریا و رئال مادرید از ساعت 21 فردا (شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه مدیتریانئو به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا