سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: مقابل اتلتیکو ضعیف بودیم و خوب دفاع نکردیم

به گزارش امین گیمیز، کارلو آنچلوتی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در هفته ششم لالیگای اسپانیا در دیداری خارج از خانه با نتیجه 3 بر یک مغلوب اتلتیکو مادرید شدند، گفت: بازی را خوب شروع نکرده و خوب دفاع نکردیم. در نیمه زمین خودمان مستحکم بودیم ولی در حمله دقت کافی را نداشتیم. بعد از اینکه اتلتیکو 2 بر صفر در نتیجه پیش افتاد، آنها بازی مدنظرشان را انجام دادند و خیلی خوب دفاع کردند. بازیکنان حریف به دنبال انتقال سریع توپ و بهتر از ما بودند.

وی افزود: ترکیب را تغییر و مودریچ را در مرکز خط میانی و بلینگام و رودریگو را به عنوان مهاجم مورد استفاده قرار دادیم. از خوسلو استفاده نکردیم چون به دنبال این بودیم که با استفاده از یک هافبک بیشتر بر بازی کنترل پیدا کنیم. پست بلینگام از نظر هجومی تغییر نکرده است. مشکل این نبود که چه کسی بازی می‌کند، مشکل ضعف خط دفاعی بود که در چند بازی اول نداشتیم. در 6 بازی‌ قبلی خود فقط سه گل خورده بودیم، اما در این دیدار در 45 دقیقه سه گل دریافت کردیم. ضعیف بودیم و منصفانه است که بگوییم، شب خوبی برای ما نبود.

سرمربی رئال مادرید درباره دو گل زودهنگامی که تیمش در دقایق 4 و 18 دریافت کرد، اظهار داشت: این چیزی است که قبلاً در موردش صحبت کرده‌ایم و به صحبت کردن در مورد آن ادامه خواهیم داد چون موضوع مهمی است. این فصل چهار بار گل‌های زوهنگامی دریافت کرده‌ا و سه بار موفق شده‌ایم به بازی بازگردیم و نتیجه را از آن خود کنیم. در این بازی هم به بازگشت به بازی نزدیک بودیم، اما گل سوم اتلتیکو کار ما را تمام کرد. در اواخر نیمه اول خوب کار کردیم، اما در نهایت تغییر نتیجه و بازگشت به بازی با توجه به اینکه نتیجه 3 بر یک شده بود، کار خیلی سختی بود.

کارلتو درباره عملکرد تیمش در خط دفاعی خاطرنشان کرد: قرار نیست در مورد افراد صحبت کنم. تنها چیزی که باید بگویم این است که ما خوب دفاع نکردیم. تیم جمع و جور نبود، به خصوص در نیمه اول و اتلتیکو از این مورد استفاده کرد. این سه گل کپی یکدیگر بودند. آنها توانستند خط دفاعی ما را که موقعیت خوبی در منطقه دفاعی‌مان نداشتند بشکافند. روی سه گلی که دریافت کردیم، به اندازه کافی به هم پیوسته نبودیم.

آنچلوتی درخصوص گل مردود کاماوینگا گفت: صحنه گل کاماوینگا را ندیدم. به من گفته شد که رودیگر در موقعیت آفساید بود، اما این صحنه را خودم بازبینی خواهم کرد. به هر حال من مسؤلیت این شکست را برعهده می‌گیرم و مقصر هستم.

رئال مادرید با قبول اولین شکست فصل خود 15 امتیازی باقی ماند و پشت‌سر بارسلونای 16 امتیازی و جبرونای 16 امتیازی، در رده سوم جدول رده‌بندی لالیگا ایستاده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا