سریال خاتون
فوتبال جهان

آنچلوتی: مقابل سویا نتیجه بدی نگرفتیم/ از دیدن راموس خوشحال شدم

به گزارش امین گیمیز، کارلو آنچلوتی در پی تساوی یک – یک خارج از خانه شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل سویا در هفته دهم لالیگای اسپانیا، به شبکه تلویزیونی باشگاه رئال مادرید گفت: با کنایه صحبت کردن در مورد داوری تنها راه بعد از بازی است چون فکر می‌کنم اگر نظر واقعی‌ام را در مورد داوری بگویم، بازی‌های زیادی محروم خواهم شد. چیزی که در حال حاضر بیشتر دوست دارم این است که روی نیمکت رئال مادرید بنشینم. بنابراین برای جلوگیری از محرومیت  آنچه که در ذهنم است را نمی‌گویم و سعی می‌کنم کمی باکنایه صحبت کنم. در کل داوری خوب بود و از عملکرد او در این دیدار صددرصد راضی هستم.

وی افزود: یک مسابقه بسیار رقابتی و سخت بود. بازی را خوب شروع کردیم و در نیمه اول تا آستانه گلزنی هم پیش رفتیم. ما دو گل زدیم که مردود اعلام شد. نیمه دوم یکنواخت‌تر و رقابتی‌تر بود چون انرژی‌مان کاهش پیدا کرد و مشکلات بیشتری داشتیم. در کل نتیجه بدی کسب نکردیم. بدیهی است که همیشه سعی می‌کنیم به پیروزی برسیم، اما کسب یک امتیاز در زمینی مانند این و مقابل تیمی به سرسختی سویا خوب است. به راه خود ادامه دادیم و وقتی آنها به گل رسیدند، تسلیم نشدیم و خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساندیم.

آنچلوتی همچنین در کنفرانس خبری پس از بازی اظهار داشت: در نیمه اول رودریگو و وینیسیوس جونیور با کمک تیم موقعیت‌های زیادی روی دروازه سویا ایجاد کردند، اما به گل نرسیدیم. نیمه دوم اوضاع پیچیده‌تر بود و ما بیشتر به دردسر افتادیم. سویا در 45 دقیقه دوم انرژی زیادی در بازی‌ گذاشت. از تیمم راضی هستم چون تا سوت پایان بازی تلاش کردیم.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره بال برزیلی‌اش خاطرنشان کرد: وینیسیوس بارها برای گلزنی و خلق موقعیت تلاش کرد، آن هم مقابل خسوس ناواس که خیلی خوب دفاع کرد. وینیسیوس پنجشنبه از اردوی تیم ملی برزیل به جمع ما بازگشته بود و به همین دلیل ترجیح دادم او را تعویض کنم. وینیسیوس در یک درگیری شرکت داشت که 15 بازیکن در آن حضور داشتند. داور در آن صحنه خوب عمل و بازیکنان دو تیم را از هم جدا کرد.

کارلتو درباره مدافع آلمانی‌اش که در پایان این بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، گفت: رودیگر یکی از بهترین‌ها بود، اگر نگوییم بهترین بازیکن تیم بود. او دو یا سه موقعیت خوب گلزنی هم داشت و بیشتر از هر فرد دیگری شوت زد و همه چیز را در این بازی امتحان کرد. رودیگر گل نزد، اما نکته مهم این بود که خوب بازی کرد.

 آنچلوتی درباره رویارویی با شاگرد پیشین خود که پیش از این دیدار از او تمجید ویژه‌ای کرده بود، گفت: از دیدن راموس و احوالپرسی با او خوشحال شدم. برای سرخیو بهترین آرزوها را دارم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا