سریال خاتون
فوتبال جهان

ابراز امیدواری دبیرکل AFC برای صدور رأی دیدار سپاهان ـ الاتحاد تا قبل از اول آبان

به گزارش امین گیمز، داتو ویندسور جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) می‌گوید هیچ توافقی با طرف‌های بحران به‌وجودآمده در بازی سپاهان ایران و الاتحاد عربستان برای برگزاری مجدد این بازی نداشته است.

دبیرکل مالزیایی کنفدراسیون فوتبال آسیا به روزنامه «الریاضیه» عربستان گفت: AFC از توافقاتی که برخی از مسئولان در روزهای گذشته درباره آن صحبت کرده‌اند چیزی نمی‌داند و اصلاً کاری با آن نداریم، کمیته انضباطی به‌زودی مشکل این مسابقه را حل خواهد کرد، هرچند این کمیته گام به گام پیش می‌رود و عجله‌ای برای اعلام تصمیم مورد انتظار ندارد، در روزهای آتی تصمیم جدید AFC اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره انتظارش درباره زمان اعلام تصمیم نهایی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد این پرونده، اظهار داشت: امیدوارم این موضوع پیش از دور سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که 23 اکتبر (اول آبان) آغاز خواهد شد، حل شود.

ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان قرار بود دوشنبه هفته گذشته میزبان دیدار تیم‌های سپاهان و الاتحاد در دور دوم رقابت‌های گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا باشد که بازی در نهایت با تصمیم ناظر بازی برگزار نشد و نماینده عربستان به کشور خود بازگشت.

کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد دیدار تیم‌های سپاهان و الاتحاد به‌دلیل شرایط غیرمترقبه لغو و پرونده این بازی به کمیته‌های مربوطه ارجاع شده است.

انتهای پیام/+

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا