سریال خاتون
فوتبال جهان

اتحاد رؤسای فعلی و پیشین باشگاه بارسلونا در یک ضیافت شام

به گزارش امین گیمیز و به نقل از نشریه موندو دپورتیوو؛ پیشنهاد خوان گاسپارت رئیس اسبق باشگاه بارسلونا به خوان لاپورتا رئیس فعلی این باشگاه برای برگزاری یک جلسه با حضور دیگر رؤسای پیشین باشگاه عملی شد تا مواضع 5 رئیس فعلی و پیشین آبی‌و‌اناری‌ها با برطرف کردن کدورت‌های قدیمی، به یکدیگر برای دفاع از باشگاه مقابل هجمه‌های روزافزونی که علیه آن شکل گرفته است، کمک کنند.

طبق اعلام موندوغ در یک ضیافت شام که شب گذشته (سه‌شنبه) برگزار شد،علاوه بر لاپورتا و گاسپارت، ساندرو روسل، خوسپ ماریا بارتومئو و انریک رینا هم حضور داشتند و گویا در این جلسه که فضای مسالمت‌آمیز و دوستانه داشت، این 5 نفر به نفع هواداران با یکدیگر متحد شدند تا از وارد آمدن ضربات جدید به اعتبار و وجهه باشگاه جلوگیری شود.

در سال‌های اخیر باشگاه بارسلونا با اتهامات مختلفی از تبانی با داوران، تخلفات مالی و سو استفاده مدیرانش از مناسب خود مواجه شده که این موارد به وجهه باشگاه خدشه وارد کرده است. شدت انتقادات از تیم کاتالان اما به حدی افزایش پیدا کرد که رؤسای سابق و فعلی این باشگاه را مجاب کرده اختلافات قدیمی را کنار بگذارند و به جای نشانه رفتن انگشت اتهام به سوی یکدیگر، در جبهه‌ای مشترک برای دفاع از حقوق باشگاه متحد شوند.

طبق بیانیه رسمی باشگاه بارسلونا، پیشنهاد برگزاری این جلسه، درمجمع عمومی باشگاه (شنبه هفته جاری)  از سوی خوان گاسپارت به لاپورتا ارائه شد و رئیس فعلی باشگاه هم که اخیراً جزو متهمان پرونده رشوه دادن به نایب رئیس پیشین کمیته داوران فوتبال اسپانیا (خوسه انریکس نگریرا) شناخته شده، از این پیشنهاد استقبال کرده است. لاپورتا در آغاز دومین دوره ریاستش بر باشگاه بارسلونا، از رؤسای سابق باشگاه به خاطر بی‌کفایتی‌شان انتقاد کرد و آنها را مسبب بحران مالی دانست که کاتالان‌ها در یکی دو سال اخیر با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. اکنون اما به نظر می‌رسد که موضع او تغییر کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا