سریال خاتون
فوتبال جهان

اتفاقی که برای لوکاکو پیش از فینال لیگ قهرمانان افتاد

به گزارش امین گیمز، روملو لوکاکو در کنفرانس خبری روز گذشته (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال بلژیک پیش از بازی با اتریش در مرحله انتخابی یورو 2024 درباره اتفاقات رخ داده در فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا و نیمکت‌نشینی‌اش در بازی اینتر مقابل منچسترسیتی گفت: از صحبت در مورد آن بازی طفره نمی‌روم و در زمان مناسب در موردش صحبت خواهم کرد، اما اگر بگویم چه اتفاقی برای من در طول تابستان رخ داد، همه شوکه خواهند شد. لحظه‌هایی بود که به مرز انفجار رسیدم و اگر این اتفاقات پنج سال قبل می‌افتاد، نمی‌توانستم روی پایم بایستم.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در شماره امروز خود (پنجشنبه) درباره جزئیات این موضوع نوشت: لوکاکو چند روز پیش از فینال لیگ قهرمانان، به دلیل خستگی  از اینزاگی یک روز استراحت می‌خواهد که با درخواست او موافقت می‌شود. این مهاجم بلژیکی در ادامه به تمرینات بازمی‌گردد و با شرایط بدنی عالی به فینال در استانبول می‌رسد و متقاعد شده بود که در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچسترسیتی بازی خواهد کرد، اما درست چند ساعت پیش از بازی و در جلسه فنی متوجه می‌شود که نیمکت‌نشین است و ادین ژکو در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد و به همین دلیل با سیمونه اینزاگی بحث شدیدی پیدا می‌کند. سرمربی اینتر دلیل این انتخاب را بحث فنی اعلام کرد اما این مهاجم بلژیکی از تصمیم او بسیار آزرده خاطر می‌شود و آن را نمی‌پذیرد.

لوکاکو در بازی فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته که اینتر با نتیجه یک بر صفر مغلوب منچسترسیتی شد و از کسب عنوان قهرمانی بازماند، در دقیقه 57 به جای ادین ژکو به زمین آمد و نتوانست نمایش خوبی داشته باشد. او در یک صحنه ناخواسته مانع از گلزنی هم‌تیمی خود یعنی دی‌مارکو شد و در صحنه‌ای دیگر هم نتوانست دروازه‌ منچسترسیتی را در یک موقعیت خوب در محوطه جریمه حریف باز کند.

این مهاجم 30 ساله فصل گذشته به‌طور قرضی برای اینتر بازی کرد و با به ثمر رساندن 14 گل و ثبت هفت پاس گل به این تیم برای کسب جام حذفی ایتالیا، فتح سوپرکاپ ایتالیا و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا