سریال خاتون
فوتبال جهان

احتمال بازگشت دیبالا به یوونتوس

به گزارش امین گیمز، نشریه توتواسپورت تورین نوشته است که آمار ضعیف پل پوگبا در یوونتوس طی فصل گذشته که از ابتدا تا انتهای تمامی رقابت‌ها کمتر از 180 دقیقه بازی کرد، سرمربی تیم ماسیمیلیانو آلگری را نگران وضعیت این بازیکن برای فصل آینده کرده است و گویا مربی ایتالیایی نمی‌‌داند که می‌تواند روی کمک هافبک فرانسوی حساب کند یا نه.

در حالی که سایر بازیکنان یوونتوس تعطیلات تابستانی را سپری می‌‌کنند، پوگبا تمرینات تابستانی‌اش را آغاز کرده است اما هیچ تضمینی وجود ندارد که او مانند فصل گذشته باز هم در میانه راه بانوی پیر را تنها نگذارد.

 

به همین دلیل نشریه توتواسپورت نوشته است که یوونتوس برای اینکه فصل آینده با معضل کمبود هافبک مواجه نشود، به خرید هافبک جدید فکر می‌کند و یکی از گزینه‌هایش هم برگرداندن پائولو دیبالا به تورین است.

دیبالا که سال گذشته از یوونتوس جدا شدن و با قراردادی دو ساله به رم پیوست با این تیم قراردادی با بند فسخ 20 میلیون یورویی دارد و طبق ادعای توتواسپورت، بیانکونری حتی حاضر خواهد بود به او سالانه 6 میلیون یورو حقوق بدهد. البته این سناریو در حال حاضر تنها در حد یک فرضیه است و میان طرفین هیچ تماسی رد و بدل نشده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا