فوتبال جهان

احتمال شکایت اوسیمن از ناپولی به خاطر انتشار فیلمی تمسخرآمیز + فیلم

به گزارش امین گیمز، ویکتور اوسیمن که فصل گذشته با به ثمر رساندن 31 گل در رقابت‌های مختلف نقش بسزایی در قهرمانی ناپولی در رقابت‌های سری A ایتالیا آن هم پس از 33 سال داشت، ممکن است از این باشگاه ایتالیایی به دلیل انتشار ویدئویی در حساب کاربری رسمی این باشگاه در شبکه اجتماعی «تیک تاک» که در آن به نوعی این مهاجم نیجریه‌ای را بابت درخواست پنالتی از داور مورد تمسخر قرار داد، شکایت کند. این باشگاه ایتالیایی البته در ادامه این ویدئو را از شبکه اجتماعی موردنظر پاک کرد.

روبرتو کالندا مدیر برنامه‌های اوسیمن 24 ساله با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: آنچه در حساب رسمی باشگاه ناپولی در شبکه اجتماعی تیک تاک اتفاق افتاد، قابل قبول نیست. ویدئویی که ویکتور را مسخره می‌کند ابتدا به طور عمومی منتشر شد و سپس با تأخیر حذف شد. این واقعیت جدی که آسیب بسیار جدی به بازیکن وارد می‌کند و به رفتاری که این پسر در دوره‌ای که او از پوشش خبری رسانه‌ها علیه او و اخبار جعلی از آن رنج می‌برد، می‌افزاید. ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که اقدام قانونی و هرگونه ابتکار مفید برای محافظت از ویکتور را انجام دهیم.

این مهاجم نیجریه‌ای که تا سال 2025 با ناپولی قرارداد دارد، این فصل در 6 بازی برای آبی‌پوشان ناپل به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن سه گل، یک پاس‌گل هم داده است.

فیلم منتشر شده از سوی ناپولی در شبکه اجتماعی «تیک تاک» که در ادامه حذف شد، فیلم زیر بود:

 

.

 

انتهای پیام/  

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا