سریال خاتون
فوتبال جهان

احتمال محرومیت 15 ساله روبیالس/ فدراسیون هم پشت آقای رئیس را خالی کرد!

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) مشغول بررسی پرونده انضباطی لوئیس روبیالس رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا قرار دارد و ممکن است که برای او 15 سال محرومیت از تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتبال در نظر بگیرد.

کمیته انضباطی فیفا هفته گذشته روبیالس را به خاطر جنجالی که در مراسم اهدای مدال‌های قهرمانی جام جهانی 2023 بانوان به راه انداخت، به مدت 90 روز از تمام فعالیت‌های مرتبط با فوتبال تعلیق کردT اما این مجازات ممکن است قطعی شود و به 15 سال افزایش پیدا کند، یعنی طولانی‌ترین مدت ممکن برای مجازات موارد مشابه.

 

با توجه به رد صلاحیت شدن روبیالس توسط دادگاه ورزش اسپانیا (TAD) و احتمال تأیید این حکم توسط دیوان عالی ورزش این کشور، به نظر می‌رسد که همه چیز به سمتی پیش می‌رود که او دیگر نتواند روی صندلی ریاست نهاد حاکم بر فوتبال اسپانیا بنشیند به خصوص که موضع اعضای فدراسیون فوتبال اسپانیا هم نسبت به روبیالس تغییر کرده است. گویا آنها که تا پیش از این حامی رئیس تعلیق شده بودند، با شنیدن زمزمه‌هایی مبنی بر محرومیت تیم‌های باشگاهی و ملی اسپانیایی از تمامی رقابت‌های رسمی در صورت ادامه همکاری با روبیالس، از او خواسته‌اند که استعفا کند.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا