سریال خاتون
فوتبال جهان

احتمال نرسیدن نویر به شرایط بازی تا پایان سال 2023

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ روز گذشته (دوشنبه) بود که اعلام کرد مانوئل نویر روز یکشنبه تحت عمل‌ جراحی جزئی دیگری برای برداشتن یک قطعه فلزی (پیچ) از استخوان نازک‌ نِی ساق پای راست خود قرار گرفته است. این باعث می‌شود تا بازگشت او به مستطیل سبز به تعویق بیفتد. این دروازه‌بان 37 ساله اواسط آذر ماه (دسامبر 2022) هنگام اسکی کردن دچار شکستگی از ناحیه ساق پا و فصل برایش تمام شد.

بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان؛ در باشگاه بایرن مونیخ صحبت از بازگشت مانوئل نویر به شرایط ایده‌آل بازی در سال 2024 است. طبق این گزارش؛ وضعیت پست دروازه‌بانی موضوع اصلی بحث بین مدیران این باشگاه آلمانی است و صحبت از تغییر برنامه است، چون بازگشت نویر به شرایط بازی ممکن است چندین هفته یا چند ماه دیگر به طول بینجامد.

بایرنی‌ها حالا به دنبال جذب دروازه‌بانی هستند که هم کیفیت لازم برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی را داشته باشد، هم اینکه در صورت بازگشت نویر به ترکیب با نیمکت‌نشینی مشکلی نداشته و همچنین قیمت بالایی هم نداشته باشد. در روزهای اخیر از داوید دخه‌آ به عنوان یکی از گزینه‌های مدنظر بایرنی‌ها برای تقویت پست دروازه‌بانی یاد شده بود.

حالا روزنامه آلمانی «TZ» چاپ مونیخ خبر می‌دهد که کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی پیشین باشگاه بایرن مونیخ و عضو جدید هیئت نظارت این باشگاه تمایل دارد یاسین بونو دروازه‌بان مراکشی سویا به ترکیب باواریایی‌ها اضافه شود اما تمامی اعضای کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه بایرن مونیخ نسبت به جذب این دروازه‌بان 32 ساله متقاعد نشده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا