سریال خاتون
فوتبال جهان

اختلاف آنچلوتی و مدیران رئال مادرید بر سر مندی

به گزارش امین گیمز، فرلان مندی که تابستان 2019 از لیون به رئال مادرید پیوست، پس از چهار فصل حضور در این تیم حالا زمزمه احتمال جدایی‌اش از این تیم در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری به گوش می‌رسد، بازیکنی که باعث شده تا بین سرمربی ایتالیایی رئال و مدیران این باشگاه اختلاف نظر به وجود بیاید.

بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید؛ کارلو آنچلوتی می‌خواهد برای فصل پیش‌رو دو مدافع در پست دفاع چپ داشته باشد و ترجیح می‌دهد فرلان مندی در رئال بماند و با فران گارسیا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت کند. مندی تا سال 2025 با کهکشانی‌ها قرارداد دارد.

مدیران باشگاه رئال مادرید اما می‌خواهند مدافع فرانسوی خود را در این تابستان بفروشند و در صورت دریافت پیشنهادی برای این بازیکن آن را ارزیابی خواهند کرد. در حال حاضر باشگاه‌هایی از فرانسه و عربستان نسبت به جذب این مدافع 28 ساله علاقه‌مند هستند.

«آاِس» همچنین خبر داد؛ ادواردو کاماوینگا هافبک فرانسوی رئال مادرید فصل پیش‌رو در پست هافبک میانی ایفای نقش خواهد کرد و آنچلوتی قصد دارد از او در ترکیب اصلی استفاده کند. این هافبک 20 ساله فصل گذشته در پست‌ هافبک دفاعی و حتی دفاع چپ ایفای نقش کرد.

طبق این گزارش؛ آلوارو اودریوسولا مدافع اسپانیایی رئال مادرید که تنها یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد، تصمیم مدیران رئال مبنی بر ترک این تیم در این تابستان را پذیرفته است اما خسوس وایخو مدافع 26 ساله کهکشانی‌ها می‌خواهد در رئال مادرید بماند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا