فوتبال جهان

اختلاف لواندوفسکی و فدراسیون فوتبال لهستان؛ به خاطر یک وعده شام!

به گزارش امین گیمز، روبرت لواندوفسکی بدون شک سرشناس‌ترین و مهمترین بازیکن حال حاضر تیم ملی فوتبال لهستان هست و تا زمانی که بازنشسته شود هم مهمترین بازیکن این تیم خواهد بود. در حال حاضر اما مقامات فدراسیون فوتبال لهستان دل خوشی از ستاره 35 ساله‌شان ندارد.

طبق خبری که توسط نشریه «Meczyki» لهستان منتشر شده، دلخوری مقامات فدراسیون فوتبال اسپانیا از لواندوفسکی بابت پولی است که آنها مدعی‌اند ستاره بارسلونا به فدراسیون بدهکار است. رسانه لهستانی نوشته است که در مدت حضور تیم ملی لهستان در جام جهانی 2022 قطر، لواندوفسکی تمام اعضای تیم را به یک وعده شام در رستوران نصرت – همان آشپزی که پس از فینال جام جهانی با ورود بدون مجوزش به زمین بازی و عکس گرفتن کنار ستاره‌ها آرژانتین جنجال‌ساز شد – دعوت می‌کند اما پس از برگزاری این ضیافت پرهزینه، از پرداخت صورتحساب خودداری کرده و آن را گردن فدراسیون فوتبال لهستان انداخته است.

بلافاصله پس از انتشار این خبر، توماژ زاویسلاک، بهترین دوست و یکی از نزدیک‌ترین افراد به لواندوفسکی، قویاً این موضوع را تکذیب کرد و آن را حمله‌ای هدفمندانه به ستاره سابق بایرن مونیخ دانست.

او گفت: شایعه‌ای شنیده‌ام مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال لهستان درست قبل از مهمترین بازی مقدماتی تیم ملی (یورو 2024) حمله‌ای بی‌منطق را به روبرت انجام داده است. عجب تصادفی! هرچند این شایعه هم مثل دیگر شایعات بویی از واقعیت نبرده است. واقعیت این است که روبرت پول شام را به صورت خصوصی پرداخت کرده و هرگز منتظر بازگشت این وجه به حسابش از سوی فدراسیون فوتبال لهستان نبوده است.

حاشیه جدید به وجود آمده درباره لواندوفسکی باشگاه بارسلونا را هم نگران خواهد کرد چرا که اتهام وارده ممکن است وضعیت روانی بازیکن را تحت تأثیر قرار دهد و باعث افت بیش از پیش عملکرد او شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا