سریال خاتون
فوتبال جهان

اختلاف نظر دکو و ژاوی در مورد عملکرد بارسلونا در دربی کاتالونیا

به گزارش امین گیمز، یکی از نکات جالب توجه نشست خبری ژاوی هرناندس سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از باخت 4 بر 2 شب گذشته (یکشنبه) این تیم در خانه برابر جیرونا در هفته شانزدهم لالیگا، ابراز رضایت او از عملکرد شاگردانش با مثبت توصیف کردن بازی آنها بود که برای خیلی‌‌ها عجیب به نظر می‌رسید.

حتی دکو، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا هم افرادی بود که نظر ژاوی را قبول نداشت و علناً اعتراف کرد که تیم آبی‌و‌اناری‌پوش کاتالونیا برخلاف جیرونا سزاوار کسب پیروزی نبوده است.

دکو درباره نمایش بارسلونا مقابل جیرونا گفت: بازی ما اصلاً جالب نبود و اقتدا نداشت. به نظرم در شروع بازی خوب بودیم اما آنها پیش افتادند. گل تساوی را زدیم اما در ادامه آنقدر قوی نبودیم که بتوانیم بازی را ببریم. آنها قاطعانه بازی کردند و می‌‌دانستند که با چه هدفی به میدان آمده‌اند و با کیفیت بازی کردند. ما با هدف بردن بازی آمده بودیم اما نتوانستیم آن را محقق کنیم.

دکو درباره اختلاف 7 امتیازی به وجود آمده میان بارسلونا و جیرونای صدرنشین و اختلاف 5 امتیازی آبی‌و‌اناری‌ها با رئال مادرید رده دومی، اظهار داشت: ما باید بجنگیم. هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است. لیگ طولانی است. ما می‌‌خواستیم بازی را ببریم اما از عهده‌اش برنیامدیم. حریف، یکی از رقبای مستقیم ما (در کورس قهرمانی) بود.

دکو در پایان درباره مذاکرات باشگاه برای قطعی کردن قرارداد‌های قرضی ژوائو کانسلو و ژوائو فلیکس هم گفت: هدف اول ما قهرمانی است. بعد از آن دغدغه کارهایی که باید در نقل و انتقالات انجام دهیم را خواهیم داشت. هنوز فصل به پایان نرسیده است. بنابراین الان زمان صحبت درباره آینده ژوائو‌ها نیست. الان وقت بردن بازی‌هاست.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا