سریال خاتون
فوتبال جهان

ادامه آزمون‌ و‌ خطاهای آلگری با ورود بازیکنان جدید یوونتوس

به گزارش امین گیمز، یکی از مهمترین ایرادهایی که فصل گذشته از ماسیمیلیانو آلگری گرفته می‌شد، تغییرات مکرر او در سیستم بازی یوونتوس و ترکیب اصلی این تیم بود؛ طوری که به ندرت پیش آمد که در طول فصل او در دو بازی متوالی از یک ترکیب مشابه استفاده کند.

با پایان فصل، جدایی برخی بازیکنان از جمله لئاندرو پاردس و آنخل دی‌ماریا و ورود بازیکنانی جدید مانند تیموتی وه‌آ، به نظر می‌رسد که آلگری همچنان قصد دارد به آزمون و خطاهای خود ادامه دهد. بر همین اساس؛ او در اردوی پیش فصل یوونتوس در آمریکا به استفاده از تاکتیک‌هایی جدید روی آورده است که در آن فدریکو کیه‌زا به عنوان مهاجم بازی کرد و تیموتی وه‌آ در نقش بال.

یووه قرار بود اردوی پیش فصل خود را با بازی دوستانه برابر بارسلونا در سانتاکلارای آمریکا آغاز کند اما ابتلای بازیکنان حریف اسپانیایی به بیماری ویروسی گوارشی، باعث لغو این بازی شد. بیانکونری دو بازی دوستانه دیگر برابر میلان و رئال مادرید خواهد داشت و گویا آلگری برنامه دارد که برای این بازی‌ها از سیستم 2-5-3 استفاده در حالی که او فصل گذشته تیمش را با آرایش 2-4-4 و 3-3-4 به میدان می‌فرستاد.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، تغییر دیگری که آلگری در سیستم بازی تیمش اعمال کرده، قرار دادن وستون مک‌کنی به مانوئل لوکاتلی و فابیو میرتی در میانه میدان و حضور ژرژ وه‌آ و آندره‌آ کامبیاسو به عنوان دو بال تیم بوده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا