سریال خاتون
فوتبال جهان

ادعای رسانه عربستانی: انتقال صلاح به الاتحاد قطعی شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه الاتحاد عربستان برای به خدمت گرفتن یکی از ستاره‌های نامدار لیگ برتر انگلیس یعنی محمد صلاح تأکید دارد و به دنبال آن است که پیشنهادی 120 میلیون پوندی را برای خرید این مهاجم مصری به لیورپول ارائه کند. نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» اما گزارش داد؛ مدیران باشگاه لیورپول قصد ندارند صلاح را بفروشند، زیرا مصمم هستند فصل فوق‌العاده‌ای را با حضور صلاح 31 ساله داشته باشد. لیورپولی‌ها بر این باور هستند که حتی در صورت دریافت یک مبلغ فوق‌العاده بابت فروش این مهاجم مصری، زمانی برای جذب بازیکن جایگزین وجود ندارند.

روزنامه «عکاظ» عربستان اما مدعی شد؛ باشکاه الاتحاد انتقال محمد صلاح ستاره مصری لیورپول را به نتیجه رسانده است و او عصر امروز (جمعه) با یک هواپیمای شخصی از لیورپول وارد جده می‌شود تا فرایند انتقالش به این تیم عربستانی را نهایی کند.

صلاح که قرارداد فعلی‌اش با لیورپول در پایان ماه ژوئن 2025 به پایان می‌رسد، تاکنون در 308 بازی برای سرخپوشان مرسی‌ساید به میدان رفته و آمار 187 گل زده و 81 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

او با لیورپول تاکنون هفت قهرمانی در رقابت‌های مختلف کسب کرده که از آن جمله می‌توان به یک قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا