سریال خاتون
فوتبال جهان

اسپالتی: در بازی با انگلیس می‌توانیم پتانسیل واقعی تیم را ببینیم

به گزارش امین گیمز، لوچانو اسپالتی که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (شنبه) در مرحله انتخابی یورو 2024 موفق شد مالت را با نتیجه 4 بر صفر شکست دهد و امیدهایش را برای صعود به مرحله نهایی این رقابت‌ها زنده نگه دارد، به شبکه تلویزیونی «رای اسپورت» ایتالیا گفت: مهمترین موضوع کسب سه امتیاز این بازی بود. می‌توانید ببینید که این بازیکنان چقدر مشتاق هستند تا یکدیگر را بیشتر بشناسند و خوب فوتبال بازی کنند، به همین خاطر ما راضی هستیم.

وی درباره مهاجم جوانش که در این دیدار در پست بال چپ به کار گرفته شد، اظهار داشت: مویزه کین بازی خوبی را از خود در پست بال به نمایش گذاشت و از آمادگی بدنی‌اش هم به خوبی استفاده ‌کرد. او می‌تواند برای ما بسیار مفید باشد. به مویزه تبریک گفتم که برای هر توپ جنگید و در برخی لحظات نیز تکنیک خوبی از خود نشان داد.

سرمربی تیم ملی ایتالیا که شاگردانش باید خود را برای بازی سه‌شنبه با انگلیس صدرنشین در ورزشگاه ومبلی لندن آماده کنند، گفت: این دیداری است که می‌توانیم ببینیم که پتانسیل واقعی تیم‌مان چقدر است.

ایتالیا با این برد 10 امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به اوکراین در رده دوم جدول رده‌بندی گروه C مرحله انتخابی یورو 2024 قرار گرفت و بالای سر خود انگلیس 13 امتیازی را می‌بیند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا