سریال خاتون
فوتبال جهان

اسکاماکا رُم را به میلان ترجیح داد

به گزارش امین گیمز، جانلوکا اسکاماکا مهاجم تیم فوتبال وستهام بعد از تنها یک سال دوری از ایتالیا قصد دارد به سری A برگردد.

ملی‌پوش 24 ساله ایتالیایی، تابستان سال گذشته با قراردادی پنج ساله به ارزش 36 میلیون یورو از ساسولو به وستهام پیوست، اما اکنون صحبت از بازگشت احتمالی او به کشورش در میان است به خصوص که اولین فصل حضورش در تیم لندنی نسبتاً کم فروغ سپری شد. او فصل گذشته در تمامی رقابت‌ها برای وستهام 27 بازی انجام داد و تنها هشت گل زد.

با وجود این آمار، اسکاماکا هنوز هم در ایتالیا مشتریان خودش را دارد که تیم‌های رُم و میلان مهمترین آنها هستند. رُم به دلیل مصدومیت و خانه‌نشینی طولانی مدت تامی آبراهام و میلان پس از بازنشستگی زلاتان ابراهیموویچ خواهان جذب ملی‌پوش ایتالیایی هستند.

 

طبق ادعای جانلوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا، اسکاماکا پس از مذاکره‌ای که با تیاگو پینتو مدیر ورزشی باشگاه رُم داشته است، جالوروسی را به میلان ترجیح می‌دهد، اما او هنوز به روسونری پاسخ منفی قطعی نداده است تا در صورتی که به هر دلیلی انتقالش به رُم منتفی شد، راه بازگشت به سری A را به روی خود نبسته باشد. البته مشخص نیست که میلان تا چه زمانی حاضر است برای دریافت پاسخ از اسکاماکا صبر کند.

در همین حال گفته می‌شود که وستهام با انتقال اسکاماکا به صورت قطعی موافق است و این در شرایطی است که مشتریان ایتالیایی این بازیکن خواهان جذب قرضی او هستند، حداقل برای فصل آینده.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا