سریال خاتون
فوتبال جهان

اظهارات بکام درباره مذاکره با مسی برای پیوستن به اینتر میامی

به گزارش امین گیمز، دیوید بکام، مالک مشترک اینترمیامی در مورد مذاکره با لیونل مسی مهاجم آرژانتینی برای انتقال به این باشگاه آمریکایی صحبت کرد.

بکام به CNN گفت: باشگاه ما همیشه رویای جذب بهترین بازیکنان را داشته است. فکر می‌کنم مالک هر تیم ورزشی این را می‌خواهد. آیا همیشه این اتفاق می‌افتد؟ خیر اما برای ما اتفاق افتاد. ما همیشه می‌دانستیم که ممکن است اما وقتی شروع به صحبت کردیم، مشخصاٌ لیونل مسی قرارداد داشت و برای تیم دیگری بازی می‌کرد، بنابراین باید صبور باشیم اما در نهایت، صبر در کل فرآیند ضروری بود.

مالک اینتر میامی افزود: ما در مورد بازیکنی صحبت می‌کنیم که سال گذشته قهرمان جام جهانی شد. این یکی از بهترین بازیکنان – اگر نگوییم بهترین است که در این جام بازی کرده بود.

مسی به عنوان بازیکن آزاد به اینترمیامی رفت. او با شماره 10 برای این تیم آمریکایی بازی خواهد کرد. مسی پیش از این دو فصل را در پی اس جی سپری کرد و با آن دو بار قهرمان فرانسه شد و سوپرکاپ این کشور را به دست آورد. فصل گذشته، این بازیکن آرژانتینی 40 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن در تمامی رقابت‌ها انجام داد و 21 گل و 20 پاس گل به ثمر رساند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا