سریال خاتون
فوتبال جهان

اظهارات ماونت پس از پیوستن به منچستریونایتد/ میسون وارث پیراهن رونالدو شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد امروز (چهارشنبه) به طور رسمی اعلام کرد میسون ماونت را با قراردادی پنج ساله با قابلیت تمدید برای سال ششم از چلسی به خدمت گرفته است. این هافبک 24 ساله در 195 بازی برای آبی‌پوشان لندنی به میدان رفت و آمار 33 گل‌زده و 37 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت و در فصول 21-2020 و 22-2021 به عنوان بازیکن سال چلسی انتخاب شد. گفته می‌شود این انتقال در ازای 55 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو پاداش‌های در نظر گرفته شده، عملی شده است.

ماونت که 36 بازی ملی و 5 گل‌ زده با پیراهن انگلیس در کارنامه‌ حرفه‌ای‌اش به ثبت رسیده، پس از پیوستن به منچستریونایتد به سایت رسمی این باشگاه انگلیسی گفت: ترک باشگاهی (چلسی) که در آن بزرگ شده‌ای هرگز آسان نیست، اما منچستریونایتد چالش جدید و هیجان‌انگیزی را برای مرحله بعدی زندگی من فراهم خواهد کرد. پس از رقابت مقابل شیاطین سرخ، می‌دانم تیمی که به آن ملحق می‌شوم چقدر قوی است و بی‌صبرانه منتظرم تا بخشی از تلاش این گروه برای کسب جام‌های بزرگ باشم.

وی افزود: همه می‌توانند ببینند که باشگاه منچستریونایتد زیرنظر اریک تن‌‌هاخ گام‌های بزرگ رو به جلویی برداشته است. پس از ملاقات با سرمربی و بحث در مورد برنامه‌های او، برای فصل‌های آینده بسیار هیجان‌زده هستم و برای کار سختی که در اینجا انتظار می‌رود، آماده هستم.

اول خرید تابستانی منچستریونایتد در پایان خاطرنشان کرد: من بسیار جاه‌طلب هستم. می‌دانم که بردن جام‌های بزرگ چه حس شگفت‌انگیزی دارد و برای انجام آن چه کاری لازم است. همه توانم را برای تجربه دوباره چنین لحظاتی در منچستریونایتد به کار خواهم بست.

میسون ماونت در منچستریونایتد پیراهن شماره 7 را بر تن خواهد کرد که آخرین بار به کریستیانو رونالدو تعلق داشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا