سریال خاتون
فوتبال جهان

اعتراف صریح ژائو فلیکس به علاقه‌اش به بارسلونا

به گزارش امین گیمز، در تابستانی که میان دو باشگاه چلسی و اتلتیکومادرید برای نخواستن ژائو فلیکس دعواست، مهاجم پرتغالی هوس رفتن به بارسلونا به سرش زده!

ژائو فلیکس که در ماه ژانویه اتلتیکومادرید او را به چلسی قرض داد، موردپسند باشگاه لندنی قرار نگرفت و ناگزیر به تیم اصلی‌اش برگشته است، اما گویا دیه‌گو سیمئونه سرمربی روخی‌بلانکو او را نمی‌‌خواهد. از طرفی تا الان استون‌ویلا تنها تیمی بوده که برای خرید فلیکس پیشنهاد داده است. بازیکن سابق بنفیکا اما در گفت‌و‌گویی اختصاصی با فابریتزیو رومانو خبرنگار ایتالیایی سرشناس حوزه نقل‌وانتقالات بدون هیچ ابایی اعتراف کرد که دوست دارد برای بارسلونا، یکی از دو رقیب مستقیم روخی‌بلانکو در لالیگا بازی کند.

 

ژائو فلیکس به رومانو گفت: من عاشق بازی در بارسلونا هستم. بارسلونا همیشه انتخاب اول من بوده است و دوست دارم که یک روز به این تیم ملحق شوم. در حقیقت من از کودکی رؤیای بازی در بارسلونا را داشتم. اگر این اتفاق رخ دهد، آرزویم برآورده خواهد شد.

با وضعیت مالی که بارسلونا دارد – حتی اگر نخواهیم برنامه‌های تاکتیکی ژاوی هرناندس سرمربی تیم را در نظر بگیریم – فلیکس به این زودی‌ها نباید امیدوار به تحقق رؤیایش باشد به خصوص که خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا هم تا به حال هیچ حرفی درباره علاقه خودش یا کادر فنی تیم به این بازیکن پرتغالی نزده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا