سریال خاتون
فوتبال جهان

اعتراف مسی به تصور اشتباهش درباره پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش امین گیمز، جدایی لیونل مسی از پاری‌سن‌ژرمن در پایان قراردادش با این تیم در انتهای فصل گذشته، اگرچه به اندازه ورودش به پارک دو پرنس پرهیاهو نبود اما چندان بی‌حاشیه هم نبود. بعد از بی‌مهری‌هایی که در ماه‌های پایانی فصل از سوی هواداران پاری‌سن‌ژرمن دید و اهانت‌هایی که به او شد، تصمیم ستاره آرژانتینی برای ترک پایتخت فرانسه بعد از تنها 2 ماه خیلی هم غیرمنتظره نبود. خود او هم در مصاحبه‌اش با شبکه BeIn Sports به نوعی به این موضوع اعتراف کرد.

مسی در این مصاحبه راجع به اینکه اصلاً چرا سال 2021 پاری‌سن‌ژرمن را انتخاب کرد، گفت: به پاریس رفتم چون این باشگاه را دوست داشتم، چون در آن دوستان زیادی داشتم و در رختکن آن خیلی‌ها را می‌شناختم. در آنجا تعدادی از هم‌تیمی‌هایم در تیم ملی حضور داشتند. به همین دلیل تصور می‌کردم که پاری‌سن‌ژرمن علاوه بر اینکه یک تیم خوب است، نسبت به سایر تیم‌هایی که می‌توانستم به آنها ملحق شوم، شرایطی دارد که باعث می‌شود سریعتر و راحت‌‌تر با محیط جدید خو بگیرم و به همین دلیل تصمیم گرفتم به این تیم بروم.

رفتن به پاریس اما برای مسی به جز استقبال پرشوری که هواداران از او به عمل آوردند، خاطره شیرین دیگری نداشت و برنده 7 توپ طلا در ادامه مصاحبه خود به این موضوع نیز اعتراف کرد. او اظهار داشت: واقعیت این است که روند تطبیق دادن خودم با پاری‌سن‌ژرمن خیلی سخت بود، خیلی‌ سخت‌تر از آنچه انتظارش را داشتم. با وجود همه افرادی که در رختکن این تیم می‌شناختم و رابطه‌ای که با آنها داشتم، خو گرفتن به محیط تیم جدید برایم بسیار سخت بود. البته عوامل دیگری هم مزید بر علت شدند تا شروع خوبی نداشته باشم. من با خستگی و بدون آماده‌سازی‌های پیش فصل به این تیم رفتم. تطبیق پیدا کردن با شهری جدید هم برای من خودم و خانواده‌ام بسیار سخت بود.

جدایی مسی از PSG برخلاف پیوستن‌اش به این تیم بدون هیاهو بود. در واقع رفتن او نه تنها گروه زیادی از هواداران این تیم را ناراحت نکرد، بلکه باعث خوشحالی آنها هم شد چون این همان چیزی بود که در شعارهای‌شان در ورزشگاه علیه ستاره آرژانتینی سر می‌دادند.

کاپیتان آلبی‌سلسته که فصل آینده در MLS و تیم اینتر میامی توپ خواهد زد، گفت: بعد از گذشت مدتی، رفتار هواداران با من تغییر کرد. اگرچه بسیاری از هواداران این تیم همان رفتاری را با من داشتند که هنگام ورودم داشتند اما بخشی از آنها هم تغییر رویه دادندو اینگونه شد که میان ما شکاف ایجاد شد. به هیچ وجه نه دوست نداشتم نه کاری کردم که باعث ایجاد این شکاف شود. البته آنها قبل از من هم مشابه چنین رفتارهایی را با نیمار و امباپه انجام داده بودند. من اما با آن گروه از هوادارانی که احترام گذاشتند مشکلی نداشتم و همیشه از همان ابتدا پیوستن به PSG سعی کردم که به همه احترام بگذارم.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا