سریال خاتون
فوتبال جهان

اعلام جزئیات دستمزد پیشنهادی میلان به طارمی

به گزارش امین گیمز، باشگاه میلان خود را آماده ارائه دومین پیشنهاد رسمی به پورتو برای به خدمت گرفتن مهدی طارمی می‌کند و نیکولو اسکیرا خبرنگار سرشناس ایتالیایی از جزییاتی در این باره پرده‌برداری کرد.

بر اساس اعلام این خبرنگار ایتالیایی، باشگاه میلان در حال مذاکره با پورتو است. آنها پیشنهادی 15 میلیون یورویی به علاوه بند پاداش‌ها را برای جذب این مهاجم ایرانی به پورتو ارائه کرده‌اند. همچنین میلان آماده عقد قراردادی سه ساله با آقای گل لیگ برتر پرتغال با دستمزد سالیانه 3 میلیون یورو به همراه بند پاداش‌ها است.

میلان پیش از این پیشنهادی 13 میلیون یورویی به پورتو برای جذب طارمی 31 ساله داد که پورتو آن را رد کرده بود. باشگاه پرتغالی برای فروش ستاره خط حمله خود رقمی در حدود 20 تا 25 میلیون یورو می‌خواهد و میلانی‌ها متقاعد شده‌اند که می‌توانند با پیشنهاد دوم‌شان که با پاداش‌ها نزدیک به رقم 20 میلیون یورو می‌رسد، این مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرند.

طارمی فصل گذشته در 51 بازی آمار 31 گل‌زده و 14 پاس‌گل را از خود در تمامی رقابت‌ها برجای گذاشت و با 22 گل‌زده عنوان آقای گلی لیگ برتر پرتغال را از آن خود کرد. او در سه فصل اخیر آمار 80 گل‌زده و 49 پاس‌گل در 147 بازی را در این تیم پرتغالی از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا