سریال خاتون
فوتبال جهان

افشاگری اکیپ درباره جنگ لفظی امباپه و الخلیفی

به گزارش امین گیمز، در حالی که آتش جنگ پاری‌سن‌ژرمن با ستاره فرانسوی‌اش کیلیان امباپه برای تمدید قرارداد یا رفتن از این تیم خاموش شده، نشریه اکیپ از یک درگیری لفظی شدید میان این بازیکن و رئیس باشگاه پرده برداشت.

به نوشته روزنامه اکیپ فرانسه؛ تنها چند روز قبل از بازگشت امباپه به تمرینات باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و قرار گرفتن نام او در فهرست بازیکنان این تیم برای بازی هفته دوم لوشامپیونه برابر تولوز، ناصر الخلیفی روز هشتم آگوست شخصاً با بازیکن مواجه می‌شود و به او در خصوص عواقب خودداری از تمدید قرارداد یا رفتن به تیمی دیگر، می‌گوید: “حالا خواهی دید! دیگر هرگز نخواهی توانست برای ما بازی کنی! ما تسلیم نخواهیم شد!”

گویا امباپه هم در جواب الخلیفی می‌گوید: “خواهیم دید؟ چه چیزی را خواهیم دید؟ اینکه می‌خواهی تنها رئیسی باشی که اجازه بازی کردن را از من می‌گیرد؟!”

به هر حال بعد از جدایی لیونل مسی و پس از او نیمار؛ به نظر می‌رسد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نمی‌خواهد تنها ضلع باقیمانده از مثلث هجومی‌اش را از دست بدهد و قرار گرفتن نام بازیکن در فهرست لوئیس انریکه برای بازی امشب مقابل تولوز هم می‌تواند نشانه‌ای برای ماندنی شدن بازیکن در پایتخت فرانسه باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا