فوتبال جهان

الاتحاد در یک قدمی جذب راموس

به گزارش امین گیمز، سرخیو راموس 37 ساله که پس از 16 سال حضور در رئال مادرید و کسب 22 جام مختلف با کهکشانی‌ها، تابستان 2021 به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، پس از دو فصل حضور در این تیم حالا بازیکن آزاد به شمار می‌رود. با بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی در لیگ‌های معتبر اروپایی حالا پرونده احتمال بازگشت او به سطح اول فوتبال اروپا به نوعی بسته شد و حالا عربستان محتمل‌ترین مقصد او به نظر می‌رسد.

بر اساس گزارش روزنامه «الریاضیه» عربستان؛ سرخیو راموس در آستانه پیوسن به الاتحاد است. این مدافع اسپانیایی که با باشگاه الاتحاد به توافق رسیده، قراردادی یک ساله را با این باشگاه عربستانی امضا خواهد کرد و قراردادش قابلیت تمدید برای سال دوم خواهد داشت. مدافع پیشین رئال مادرید در این تیم عربستانی دستمزدی در حدود 15 تا 20 میلیون یورو در سال خواهد داشت و به این رقم بند پاداش‌هایی به ارزش 3 میلیون یورو هم اضافه خواهد شد.

باشگاه بشکیتاش ترکیه هم خواهان به خدمت گرفتن راموس است و پیشنهاد دستمزد 8 میلیون یورو در سال را به او ارائه داده است، این در حالی است که گالاتاسرای ترکیه هم نسبت به جذب این مدافع اسپانیایی علاقه‌مند است.

راموس در صورت پیوستن به الاتحاد دوباره با کریم بنزما هم‌تیمی خواهد شد، مهاجمی که 12 سال با او در رئال مادرید کنار هم بازی کردند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا