سریال خاتون
فوتبال جهان

الخلیفی: مسی بداند پاری‌سن‌ژرمن باشگاهی فرانسوی است!/ توپ طلا حق امباپه است

به گزارش امین گیمیز، ناصر الخلیفی رئیس قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به مصاحبه اخیر لیونل مسی که در آن گفت او تنها بازیکن قهرمان جام جهانی 2022 قطر بوده که تیم باشگاهی‌اش بابت کسب این افتخار از او تجلیل نکرده است، واکنش نشان داد.

الخلیفی در گفت‌و‌گو با شبکه رادیو مونت‌کارلو اسپورت اظهار داشت: من و مسی در ارتباط هستیم اما نمی‌دانم که او درباره چیزی که شما می‌گویید چه چیزهای گفته یا نگفته است. همان‌طور که همه دنیا دید و در یک ویدئو هم به صورت علنی آن را نشان دادیم، در یک جلسه تمرینی از مسی به خاطر قهرمانی‌اش در جام جهانی تجلیل شد. به جز آن ما در مراسم خصوصی هم این کار را انجام دادیم. با این حال از یاد نبرید که ما یک باشگاه فرانسوی هستیم و باید به مردم این کشور که تیم ملی‌شان در فینال جام جهانی به آرژانتین باخته بود، احترام بگذاریم. علاوه بر این ما در تیم‌مان کلی بازیکن فرانسوی داریم که باید مراعات حال آنها را هم می‌کردیم.

الخلیفی در ادامه درباره نامزدهای کسب توپ طلای فرانس فوتبال در سال 2023 هم گفت که ترجیح می‌دهد، کیلیان امباپه به جای لیونل مسی برنده این جایزه شود.

او افزود: ما بهترین بازیکن دنیا را داریم و به نظر من، او شایسته بردن توپ طلاست. مشکلاتی که ما و کیلیان (در مورد تمدید قرارداد) داشتیم بین خودمان می‌ماند و کیلیان هم عضوی از این خانواده است که من به داشتن او افتخار می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا