سریال خاتون
فوتبال جهان

الراوی: حس پیروزی برابر تیم پُرستاره ایران وصف‌ناپذیر است/ برابر اردن کار آسانی نداریم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بسام الراوی درباره پیروزی تیم ملی فوتبال قطر برابر ایران و صعود به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 به روزنامه الوطن قطر گفت: هدف‌مان در این بازی کسب پیروزی و فینالیست شدن بود که به سختی به دست آمد. حس من از این پیروزی و صعود وصف‌ناپذیر است، زیرا ما یک تیم پُرستاره را شکست دادیم.

مدافع تیم ملی فوتبال قطر در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار پیروزی برابر ایران را داشته است، خاطر نشان کرد: ما با هدف پیروزی وارد هر بازی می‌شویم و این بار نیز می‌خواستیم به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کنیم. صعود به چنین مرحله‌ای برای خیلی‌ها با توجه به حضور نامزدهای قهرمانی یک رؤیا به نظر می‌رسید. پنج دقیقه ابتدایی بازی با ایران بسیار سخت بود و یک گل دریافت کردیم. خوشبختانه با تمرکز لازم توانستیم به بازی برگردیم و در دقایق پایانی گل پیروزی را هم زدیم. در نهایت ما شایسته این پیروزی و صعود به فینال بودیم.

بسام الروای درباره دیدار تیمش با اردن در فینال جام ملت‌های آسیا 2023 هم اظهار داشت: پیروزی برابر ایران را فراموش کردیم و باید روی بازی فینال تمرکز کنیم. زیبایی فینال این است که یک مسابقه تمام عربی خواهد بود. اردن با عملکرد خوبش شایستگی صعود به فینال مسابقات را داشت و به‌طور حتم قطر بازی آسانی پیش رو نخواهد داشت، زیرا اردنی‌ها هم دنبال نخستین جام قهرمانی‌شان در آسیا هستند.

تیم‌های ملی فوتبال قطر و اردن از ساعت 18:30 فردا (شنبه) در فینال جام ملت‌های آسیا 2023 در ورزشگاه لوسیل روبه‌روی هم قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا