سریال خاتون
فوتبال جهان

الهلال در دو راهی طارمی و لوکاکو/ افزایش پیشنهاد مالی به آلگری

به گزارش امین گیمز، مدیران باشگاه الهلال پس از جدایی اودیون ایگالو نیجریه‌ای که بهترین گلزن آبی‌پوشان بود، حالا به دنبال جذب مهاجمی جدید در بازار نقل‌وانتقالات است و از روملو لوکاکوی بلژیکی و مهدی طارمی ایرانی به عنوان گزینه‌های مدنظر آنها به این منظور یاد شده است.

طبق گزارش روزنامه «المیدان الریاضی» عربستان؛ باشگاه الهلال پس از اینکه روملو لوکاکو و مدیر برنامه‌هایش پیشنهاد مالی الهلال را رد کردند و مذاکرات طرفین به بن‌بست خورد، نظر خود را معطوف به جذب مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو کرده است. روز گذشته (شنبه) اما اتفاقات مهمی در مذاکرات باشگاه الهلال با لوکاکو رخ داد و این مهاجم بلژیکی و مدیر برنامه‌هایش برای تأیید پیشنهاد الهلال چراغ سبز نشان داده‌اند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ مدیران الهلال حالا بر سر دوراهی قرار گرفته‌اند که آیا مذاکرات خود با مهدی طارمی را تکمیل کنند یا اینکه سعی کنند با روملو لوکاکو به توافق برسند.

این روزنامه عربستانی همچنین خبر داد که ماسیمیلیانو آلگری در آستانه قبول هدایت تیم الهلال است. مدیران این باشگاه عربستانی به دنبال یافتن جانشینی برای رامون دیاس آرژانتینی هستند و در این راستا با آلگری ایتالیایی وارد مذاکره شدند اما به دلیل اصرار سران باشگاه یوونتوس بر ادامه حضور او روی نیمکت یووه، این معامله محقق نشد. حالا اما اتفاقات جدیدی در مذاکرات الهلال با آلگری رخ داده و از این‌رو ممکن است دو طرف به توافق برای همکاری با یکدیگر برسند.

مهدی طارمی , تیم فوتبال پورتو پرتغال , الهلال عربستان , روملو لوکاکو , تیم فوتبال چلسی انگلیس ,

گفته می‌شود پیشنهاد بهبود یافته الهلال به آلگری قراردادی سه ساله و دستمزد سالانه 30 میلیون یورویی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا