سریال خاتون
فوتبال جهان

الوطن: کی‌روش برابر طوفان ایران دوام نیاورد

به گزارش امین گیمز، تیم ملی فوتبال قطر شب گذشته در بازی فینال تورنمنت چهار جانبه اردن 4 بر صفر برابر ایران شکست خورد و عنوان قهرمانی به شاگردان امیر قلعه‌نویی رسید.

روزنامه الوطن قطر در این باره نوشت: قطر بدون گلزنی در تورنمنت اردن نایب‌قهرمان شد و به خانه بازگشت. شاگردان کی‌روش در بازی نخست پس از تساوی بدون گل برابر عراق در ضربات پنالتی پیروزی شدند و به فینال رسیدند. اکنون کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی با چالش بزرگی در مرحله بعدی آماده‌سازی تیم ملی قطر مواجه است و باید بحران گلزنی و ضعف خط هجومی را حل کند.

 

دیدار قطر و ایران در سطح فنی متوسطی شروع شد. ایران در بسیاری از زمان‌های بازی مسلط بر میدان و روشن بود که به دنبال پیروزی و قهرمانی است. کی‌روش مثل همیشه در این بازی نیز به سبک دفاعی‌اش متکی بود. نیمه اول به همین دلیل با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم کی‌روش نتوانست برابر طوفان ایران دوام بیاورد و تسلیم شد.

ایران از همان ابتدا بازی دنبال گل نخست و پیروزی بود و یک فرصت را توسط مهدی طارمی در دقیقه 16 از دست داد. قطر به  دنبال فعال کردن حملات از جناح چپ بود و یک فرصت را دقیقه 32 خلق کرد اما در نهایت این نیمه گلی در بر نداشت. در نیمه دوم و دقیقه 69 ایران فشار را ادامه داد و  روی ضربه کرنر رامین رضاییان و گلزنی محمدحسین کنعانی‌زادگان دروازه قطر را باز کرد. در ادامه ایران 3 گل در دقایق 73، 75 و 78 به ثمر رساند و در نهایت به پیروزی 4 بر صفر دست یافت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا