سریال خاتون
فوتبال جهان

الکسیس سانچس به اینتر برگشت/ کورئا به مارسی رفت

به گزارش امین گیمز، الکسیس سانچس روز گذشته (پنجشنبه) وارد شهر میلان شد تا با انجام تست پزشکی قرارداد بازگشت غیرمنتظره‌اش به اینتر را امضا کند.

تنها یک سال قبل بود که اینتر با پرداخت غرامت به سانچس، قرارداد او را فسخ کرد، اما در تصمیمی غافلگیرکننده نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا او را برگردانده است. تست‌های پزشکی سانچس 34 ساله امروز برگزار می‌شود و به احتمال بسیار زیاد او برای دومین بار در دوران بازیگری‌اش برای نراتزوری توپ خواهد زد.

دوره اول حضور ستاره شیلیایی در اینتر در فاصله سال‌های 2019 تا 2022 بود که عملکرد نه چندان جالب بازیکن با وجود حقوق بالایی که می‌گرفت، آبی‌‌‌و‌مشکی‌‌های شهر میلان را مجاب کرد که با پرداخت غرامتی قابل توجه با او قطع همکاری کنند.

 

بازگشت سانچس به اینتر به‌عنوان بازیکن آزاد صورت می‌گیرد و او جای خواکین کورئایی را می‌گیرد که اینتر او را در ازای دو میلیون یورو به مارسی فرانسه قرض داده است. مارسی این گزینه را دارد که در پایان فصل با پرداخت 13 میلیون یورو کورئا را به‌صورت قطعی از اینتر بخرد؛ البته در صورت محقق شدن یکسری شروط، مارسی ملزم به خرید قطعی بازیکن خواهد شد.

کورئای 29 ساله دو سال قبل با قراردادی 30 میلیون یورویی از لاتزیو به اینتر پیوست، اما در دو سال حضورش در این تیم روزهای کم‌فروغی را سپری کرد. او در 77 بازی‌اش برای اینتر در تمامی رقابت‌ها تنها 10 گل زد و پنج پاس گل داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا