سریال خاتون
فوتبال جهان

امباپه برای تمدید قرارداد وارد مذاکره با پاری‌سن‌ژرمن شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبال در گفت‌و‌گو با سایت «کات آفساید» از قطعی شدن تصمیم کیلیان امباپه برای تمدید قراردادش خبر داد. با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و عدم انتقال مهاجم فرانسوی به رئال مادرید، به نظر می‌رسید که او تصمیم دارد در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از پاریسی‌ها جدا شود اما رومانو مدعی شده که امباپه با ورود به دور جدیدی از مذاکرات با PSG، قصد دارد قراردادش را هم تمدید کند.

رومانو در این خصوص گفت: امباپه سرانجام با باشگاه وارد مذاکره شد، اتفاقی که باشگاه قصد داشت در ماه‌های ژوئن و جولای انجام دهد اما نشد. نمایندگان امباپه در حال مذاکره با PSG هستند و بحث تمدید قرارداد مطرح شده اما هنوز توافق نهایی صورت نگرفته است. موضوع اصلی شروط بازیکن برای موافقت با تمدید قرارداد است از جمله قرار گرفتن بندی برای خروج بازیکن از پارک‌دو‌پرنس در سال 2024.

در همین حال برخی منابع مدعی شده‌اند که باشگاه رئال مادرید اگر تصمیمی برای جذب امباپه داشته باشد، این کار را تنها با تبدیل شدن ستاره فرانسوی به بازیکن آزاد انجام خواهد داد. این دومین سال متوالی است که امباپه هواداران رئال مادرید را به بازی برای این تیم امیدوار می‌کند و در نهایت در پاری‌سن‌ژرمن به کارش ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا