سریال خاتون
فوتبال جهان

امباپه به تمرینات پاری‌سن‌ژرمن بازگشت

به گزارش امین گیمز، مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پس از اینکه کیلیان امباپه اعلام کرد در پایان قرارداد فعلی‌اش که تا پایان فصل جاری اعتبار دارد، قراردادش را با این باشگاه فرانسوی تمدید نخواهد کرد، نامش را از لیست PSG برای تور پیش‌فصل خط زدند و وی را به جمع بازیکنان مازاد تبعید کردند تا به نوعی او را برای کوتاه آمدن از تصمیمش بابت عدم تمدید قرارداد تحت‌فشار قرار دهند. حالا پاریسی‌ها امروز (یکشنبه) از بازگشت این بازیکن به تمرینات تیم تحت‌هدایت لوئیس انریکه خبر داده‌اند.

باشگاه پاری‌سن ژرمن با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد؛ «پس از گفت‌وگوهای بسیار سازنده و مثبت بین باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و کیلیان امباپه پیش از بازی (شب گذشته) مقابل لوریان، این بازیکن صبح امروز به تمرینات تیم اول باشگاه بازگردانده شد».

گفته می‌شود مذاکرات باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و اطرافیان امباپه برای تمدید قرارداد آغاز شده و مدیران PSG نسبت به امضای قرارداد جدید با این بازیکن 24 ساله خوشبین هستند.  «رادیو مونت‌کارلو» پیش از این گزارش داده بود؛ پاری‌سن‌ژرمن اخیراً به امباپه پیشنهاد داده بود قراردادش را برای یک سال دیگر (تا پایان ماه ژوئن 2025) تمدید کند و بند فروش او در تابستان آینده نیز در قرارداد گنجانده شود اما ملی‌پوش فرانسوی آن را رد کرده است.

امباپه 24 ساله که گفته می‌شود؛ پشت‌ پرده با رئال مادرید برای پیوستن به این تیم (تا تابستان 2024) توافق کرده، از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 260 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و با 212 گل‌زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا