سریال خاتون
فوتبال جهان

امباپه: پاری‌سن‌ژرمن دچار چنددستگی شده و بازی در آن فایده‌ای ندارد

به گزارش امین گیمز، کیلیان امباپه که اخیراً به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرد قراردادش را تمدید نکرده و در پایان فصل آینده با منقضی شدن قراردادش پارک‌دوپرنس را ترک خواهد کرد، در گفت‌وگو با مجله «فرانس فوتبال»، گفت: دلایل خیلی ساده‌ای وجود دارد برای اینکه فکر کنم این آخرین فصل حضورم در لوشامپیونه است. من بازیکنی رقابت‌طلب هستم و وقتی بازی می‌کنم، برای بردن به زمین می‌روم. فرقی نمی‌کند با چه کسی بازی می‌کنم، چه پیراهنی می‌پوشم یا کجا بازی می‌کنم، من هرگز راضی نمی‌شوم. من هرگز از بردن سیر نمی‌شوم، چه برسد به  بردن جامی مانند لیگ قهرمانان اروپا که هنوز موفق به فتح آن نشده‌ام.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که پاری‌سن‌ژرمن برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به چه چیزی نیاز دارد، اظهار داشت: نمی‌دانم پاری‌سن‌ژرمن برای این کار باید چه کاری انجام دهد. این سؤالی نیست که من بتوانم جوابش را بدهم. ما هر چه در توان داشتیم انجام دادیم تا به قهرمانی در لیگ قهرمانان برسیم اما نشد. از افرادی که این تیم و این باشگاه را ساخته‌اند، باید این سؤال را بپرسید.

ستاره فرانسوی پاریسی‌ها همچنین در کنایه به مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد: فکر می‌کنم بازی در PSG فایده‌ای ندارد و کمک زیادی نمی‌کند، چون درون تیم و باشگاه چند دستگی به وجود آمده است، بنابراین شایعات حول باشگاه به وجود می‌آید اما این مرا آزار نمی‌دهد، چون می‌دانم دارم چکار می‌کنم و چطور این کار را می‌کنم.

وی همچنین در مواجهه با این پرسش که «آیا مردم عملکرد تو را بی‌اهمیت جلوه می‌دهند؟»، خاطرنشان کرد: بله اما من آنها را سرزنش نمی‌کنم. در فرانسه مردم رشد من را دیده‌اند، همیشه مرا آخر هفته یا در پاری‌سن‌ژرمن دیده‌اند یا در تیم ملی فرانسه. حالا سال‌هاست که گل‌های زیادی می‌زنم، بنابراین این برای مردم عادی شده است.

امباپه در پایان خاطرنشان کرد: من به تعطیلات می‌روم تا استراحت کنم، انرژی‌ام را بازیابی کنم و همان‌طور که همه مرا می‌شناسند که چقدر تشنه بردن هستم، بازخواهم گشت.

ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اخیراً اعلام کرده بود در صورتی که امباپه حاضر به تمدید قراردادش نباشد، او را در همین تابستان به فروش خواهند رساند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا