سریال خاتون
فوتبال جهان

امتیاز مهم سیتی به بارسلونا برای انتقال کانسلو

به گزارش امین گیمز، نشریه مارکای اسپانیا مدعی شد که ژوائو کانسلو مدافع پرتغالی تیم فوتبال منچسترسیتی در هفته پایانی پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی بازیکن بارسلونا خواهد شد.

طبق ادعای این نشریه، توافق صورت گرفته میان دو باشگاه جهت انتقال ژوائو کانسلو به کاتالونیا قطعی است و تنها مانعی که امکان دارد این پروسه را با چالش مواجه کند، وضعیت تراز مالی باشگاه بارسلونا برای رعایت مقررات بازی جوانمردانه مالی است.

 

نکته مهم دیگر درباره انتقال کانسلویی که با پیراهن والنسیا سابقه بازی در لالیگا را دارد، رضایت دادن منچسترسیتی به درخواست بارسلونا برای عدم گنجاندن بند خرید اجباری این بازیکن در پایان فصل است. برخلاف خبرهایی که پیش از این شنیده می‌شد، بارسلونا در پایان فصل تصمیم خواهد گرفت که آیا می‌خواهد کانسلو را از سیتی بخرد یا نه که این تصمیم رابطه مستقیم با عملکرد او و وضعیت بازار نقل‌وانتقالات در تابستان سال آینده خواهد داشت.

پیش از این گفته شده بود در صورتی که بارسلونا از مرحله گروهی مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا صعود کند، بند خرید کانسلو اجباری خواهد شد. این بدان معنا بود که باشگاه بارسلونا به احتمال زیاد در همین فصل باید تمام یا بخشی از پول خرید قطعی کانسلو را به سیتی می‌پرداخت. امتیازی که سیتی به بارسا داده اما باشگاه کاتالان را از دغدغه اجباری شدن خرید بازیکن قرضی جدیدش خلاص می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا