فوتبال جهان

امروز؛ مذاکره سرنوشت‌ساز بایرن مونیخ و اینتر بر سر پاوار/ بازگشت فرانسوی به تمرینات

به گزارش امین گیمز، پروژه انتقال بنجامین پاوار 27 ساله به اینتر در حالی گره خورده که مدیران باشگاه بایرن مونیخ با وجود توافق شفاهی که با همتایان خود در باشگاه اینتر برای این انتقال داشته‌اند، پیش از هرگونه اقدام رسمی به دنبال جذب جانشینی برای این مدافع فرانسوی هستند، در غیر این صورت ممکن است مانع جدایی این بازیکن شوند.

بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت»؛ امروز روز سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده‌ای برای پروسه انتقال بنجامین پاوار است. اینتر قرار است امروز (دوشنبه) مذاکراتی طولانی را با بایرن مونیخ بر سر پاوار داشته باشد و مدیران نراتزوری انتظار دارند که امروز پاسخ قطعی را از این باشگاه بوندس‌لیگایی بگیرند. طبق این گزارش؛ اگر همه چیز به خوبی پیش برود، پاوار برای انجام تست‌های پزشکی احتمالاً فردا (سه‌شنبه) در شهر میلان خواهد بود.

یان کریستین دریسن مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در تازه‌ترین مورد درباره احتمال انتقال بنجامین پاوار به جمع نراتزوری اظهار داشت: هنوز چند روز دیگر (تا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی) فرصت داریم. کاملاً مطمئن هستم که تا پایان پنجره نقل و انتقالات می‌توانیم راه‌حلی در این خصوص پیدا کنیم.

توماس توخل سرمربی بایرن مونیخ در پی برتری 3 بر یک شب گذشته شاگردانش مقابل آگزبورگ در هفته دوم بوندس‌لیگای آلمان درباره مدافع فرانسوی‌اش گفته بود: پاوار مشکلاتی (به لحاظ فیزیکی) دارد، بنابراین در ترکیب تیم نیست. ما می‌دانیم که بنجامین می‌خواهد به اینتر بپیوندد اما برای تکمیل این انتقال تنها یک راه خاص وجود ندارد. ما باید جایگزینی برای او پیدا کنیم وگرنه این اتفاق نمی‌افتد.

همچنین بیلد گزارش داد که بنجامین پاوار پس از چند روز غیبت، امروز در تمرینات بایرن مونیخ حضور پیدا کرده؛ اگرچه همچنان درخواست خروج دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا